Evropa > Chorvatsko > Splitsko-dalmatská župa > Brela okres > Brela > Sentido Bluesun Hotel Berulia

Informace o Sentido Bluesun Hotel Berulia

Vítáme Vás na stránce Sentido Bluesun Hotel Berulia na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sentido Bluesun Hotel Berulia, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sentido Bluesun Hotel Berulia, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sentido Bluesun Hotel Berulia.

  • Sentido Bluesun Hotel Berulia

Sentido Bluesun Hotel Berulia Brela - Pensionhotel - HotelySentido Bluesun Hotel Berulia Brela - Pensionhotel - HotelySentido Bluesun Hotel Berulia Brela - Pensionhotel - HotelySentido Bluesun Hotel Berulia Brela - Pensionhotel - HotelySentido Bluesun Hotel Berulia Brela - Pensionhotel - HotelySentido Bluesun Hotel Berulia Brela - Pensionhotel - HotelySentido Bluesun Hotel Berulia Brela - Pensionhotel - HotelySentido Bluesun Hotel Berulia Brela - Pensionhotel - HotelySentido Bluesun Hotel Berulia Brela - Pensionhotel - HotelySentido Bluesun Hotel Berulia Brela - Pensionhotel - HotelySentido Bluesun Hotel Berulia Brela - Pensionhotel - HotelySentido Bluesun Hotel Berulia Brela - Pensionhotel - HotelySentido Bluesun Hotel Berulia Brela - Pensionhotel - HotelySentido Bluesun Hotel Berulia Brela - Pensionhotel - HotelySentido Bluesun Hotel Berulia Brela - Pensionhotel - HotelySentido Bluesun Hotel Berulia Brela - Pensionhotel - HotelySentido Bluesun Hotel Berulia Brela - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sentido Bluesun Hotel Berulia
Ulice:  Frankopanska bb
Město:  21322 Brela
Okres:  Brela okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Sentido Bluesun Berulia Hotel je kompletně zrekonstruovaný hotel (2017) situovaný ve voňavé středomořské zahradě v Brele přímo u pláže Berulia. Nabízí 3 restaurační zařízení, 2 zařízené terasy s venkovním bazénem a v celém objektu bezplatně Wi-Fi. Všechny pokoje hotelu Berulia jsou klimatizované, vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou a minibarem a mají balkon s výhledem na moře. Standardem je také koupelna se sprchou, fénem a toaletními potřebami zdarma. Některé pokoje se mohou pochlubit přímým přístupem k jedinečnému hotelovému bazénu. V hotelu působí animační tým, který zajišťuje ve svěží zelené zahradě u pláže pestrý program pro děti i dospělé. Lze se tu také zabavit u minigolfu nebo si zacvičit ve fitcentru. Hotel má autentickou dalmatskou tavernu Posejdon, kde si mohou hosté pochutnat na tradičních pokrmech místní kuchyně a restauraci Puž s terasou u pláže, kam si lze zajít na grilované maso a rybí speciality. U bazénu je pak bar s nabídkou tapas. Sentido Bluesun Berulia Hotel se nachází jen 5 minut chůze od centra Brely a Bašky Vody. Hotel též organizuje výlety do přírodního parku Biokovo, Splitu, Dubrovníku a dalších destinací. Makarská odtud leží 12 km a Split 50 km. Letiště Split je vzdálené 105 km.


Důležité informace

Příplatky za obědy a večeře uvedené na potvrzení rezervace platí pouze při objednání přes internet. V případě, že si stravování objednáte přímo v hotelu Bluesun Hotel Berulia, bude cena oběda a večeře 16 EUR na osobu. Platba musí být provedena v HRK (v hotovosti nebo kreditní kartou) dle aktuálního kurzu.

Zajímavosti v okolí

Brela2 kmBrela Makarska
Makarska11 kmMakarska riviéra
Bol26 kmBol Chorvatsko
Podstrana35 kmPodstrana San Antonio Hotel
Gradac44 kmGradac pláže
Split44 kmSplit ubytování
Hvar46 kmHvar lezení
 
 
facebook g+ twitter