Informace o Bluesun Hotel Marina

Vítáme Vás na stránce Bluesun Hotel Marina na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Bluesun Hotel Marina, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Bluesun Hotel Marina, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Bluesun Hotel Marina.

  • Bluesun Hotel Marina

Bluesun Hotel Marina Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Marina Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Marina Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Marina Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Marina Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Marina Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Marina Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Marina Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Marina Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Marina Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Marina Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Marina Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Marina Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Marina Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Marina Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Marina Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Marina Brela - Pensionhotel - Hotely
Název:  Bluesun Hotel Marina
Ulice:  Filipinska bb
Město:  21322 Brela
Okres:  Brela okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Bluesun Hotel Marina poblíž proslulé pláže Punta Rata, zařazené časopisem Forbes mezi 10 nejkrásnějších pláží světa, je dokonalým místem pro letní pobyt. Můžete odpočívat v pěkně zařízených pokojích s výhledem na Jadran nebo na pohoří Biokovo. Po osvěžujícím koupání v křišťálově čistém moři se můžete projít po nábřežní stezce, která vede ke starému přístavu a do vesnice Gornja Brela. Máte také možnost využít bazén, kterým nabízí nedaleký Bluesun Hotel Maestral. Za příplatek lze zajistit přepravu a výlety po celém regionu.


Důležité informace

Poplatek za obědy a večeře uvedený v potvrzení rezervace platí pouze pro online rezervace. V případě, že si stravování objednáte přímo v Bluesun Hotelu Marina, bude cena oběda nebo večeře 16 EUR na osobu. Na místě je třeba platit v HRK (v hotovosti nebo kreditní kartou) podle aktuálního směnného kurzu.

Zajímavosti v okolí

Brela271 mBrela Makarska
Makarska12 kmMakarska riviéra
Bol26 kmBol Chorvatsko
Podstrana34 kmPodstrana San Antonio Hotel
Split43 kmSplit ubytování
Gradac45 kmGradac pláže
Hvar46 kmHvar lezení
 
 
facebook g+ twitter