Evropa > Chorvatsko > Splitsko-dalmatská župa > Brela okres > Brela > Hotel Sunceva Postelja Brela

Informace o Hotel Sunceva Postelja Brela

Vítáme Vás na stránce Hotel Sunceva Postelja Brela na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Sunceva Postelja Brela, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Sunceva Postelja Brela, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Sunceva Postelja Brela.

  • Hotel Sunceva Postelja Brela

Hotel Sunceva Postelja Brela Brela - Pensionhotel - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela Brela - Pensionhotel - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela Brela - Pensionhotel - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela Brela - Pensionhotel - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela Brela - Pensionhotel - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela Brela - Pensionhotel - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela Brela - Pensionhotel - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela Brela - Pensionhotel - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela Brela - Pensionhotel - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela Brela - Pensionhotel - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela Brela - Pensionhotel - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela Brela - Pensionhotel - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela Brela - Pensionhotel - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela Brela - Pensionhotel - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela Brela - Pensionhotel - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela Brela - Pensionhotel - HotelyHotel Sunceva Postelja Brela Brela - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Sunceva Postelja Brela
Ulice:  Podrace 13A
Město:  21322 Brela
Okres:  Brela okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
25380 Kč
1000 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrunofislhrrotrnlzh

Rychlý popis

Hotel Sunceva Postelja Brela má soukromou pláž s lehátky a slunečníky zdarma. Nabízí apartmány s Wi-Fi zdarma a balkonem s výhledem na moře. Hosté mají k dispozici také wellness s posilovnou a saunou. Snídani formou bufetu nebo à la carte si mohou vychutnat na hotelové terase s výhledem na moře. Apartmány a studia mají satelitní TV s plochou obrazovkou a luxusně vybavené koupelny s podlahovým vytápěním. Hotelová à la carte restaurace a bar Delicija nabízí řadu mezinárodních pokrmů a dezertů, kávy, čerstvých nápojů a koktejlů. K příjemnému posezení láká lounge bar s velkou terasou u moře. Hotel leží jen několik kroků od oblíbené veřejné pláže v letovisku Brela na Makarské riviéře. Hotelové wellness centrum zahrnuje fitness, saunu a speciální procedury pro celé tělo. Posilovna je zdarma. V hotelu lze zajistit službu půjčení auta, jízdních kol nebo lodě, případně zařídit masáže. Parkování je zdarma a kyvadlová doprava je možná za příplatek. V hotelu je výtah.

Zajímavosti v okolí

Brela620 mBrela Makarska
Makarska13 kmMakarska riviéra
Bol25 kmBol Chorvatsko
Podstrana33 kmPodstrana San Antonio Hotel
Split42 kmSplit ubytování
Hvar45 kmHvar lezení
Gradac46 kmGradac pláže
 
 
facebook g+ twitter