Informace o Villa Radovic

Vítáme Vás na stránce Villa Radovic na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Villa Radovic, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Villa Radovic, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Villa Radovic.

  • Villa Radovic

Villa Radovic Cavtat - Pensionhotel - PenzionyVilla Radovic Cavtat - Pensionhotel - PenzionyVilla Radovic Cavtat - Pensionhotel - PenzionyVilla Radovic Cavtat - Pensionhotel - PenzionyVilla Radovic Cavtat - Pensionhotel - PenzionyVilla Radovic Cavtat - Pensionhotel - PenzionyVilla Radovic Cavtat - Pensionhotel - PenzionyVilla Radovic Cavtat - Pensionhotel - PenzionyVilla Radovic Cavtat - Pensionhotel - PenzionyVilla Radovic Cavtat - Pensionhotel - PenzionyVilla Radovic Cavtat - Pensionhotel - PenzionyVilla Radovic Cavtat - Pensionhotel - PenzionyVilla Radovic Cavtat - Pensionhotel - PenzionyVilla Radovic Cavtat - Pensionhotel - PenzionyVilla Radovic Cavtat - Pensionhotel - PenzionyVilla Radovic Cavtat - Pensionhotel - PenzionyVilla Radovic Cavtat - Pensionhotel - Penziony
Název:  Villa Radovic
Ulice:  Ljudevita Gaja 3
Město:  20210 Cavtat
Okres:  Cavtat okres
Kraj:  Dubrovnicko-neretvanská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Villa Radovic se nachází na klidném místě, jen pár minut chůze od centra města a pláží, a nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV a Wi-Fi. Hosté mají k dispozici je kompletně vybavenou sdílenou kuchyň a terasu s venkovním grilem. Před domem lze využívat soukromé parkoviště. Ve vile Radovic vám mohou zajistit také úschovu zavazadel, praní prádla, žehlení nebo službu půjčení auta a jízdních kol. Sdílená kuchyň je vybavená kávovarem, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, toustovačem a velkou lednicí. Villa Radovic je vzdálená jen 50 metrů od zastávky autobusů, které jezdí každých 30 minut do Dubrovníku. Od dubna do října je také každou hodinu k dispozici lodní spojení z Cavtatu do Dubrovníku. Letiště v Dubrovníku je vzdálené jen 4 km.


Důležité informace

Informujte prosím Villa Radovic o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter