Informace o Hotel Villa Dvor

Vítáme Vás na stránce Hotel Villa Dvor na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Villa Dvor, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Villa Dvor, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Villa Dvor.

  • Hotel Villa Dvor

Hotel Villa Dvor Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Dvor Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Dvor Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Dvor Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Dvor Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Dvor Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Dvor Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Dvor Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Dvor Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Dvor Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Dvor Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Dvor Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Dvor Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Dvor Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Dvor Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Dvor Omiš - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Dvor Omiš - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Villa Dvor
Ulice:  Mosorska cesta 13
Město:  21310 Omiš
Okres:  Omiš
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrronlelzhja

Rychlý popis

Hotel Villa Dvor, postavený na místě původní vily Dvor nad Omiší, stojí u řeky Cetiny na kamenitém svahu pohoří Mosor a hory Omiška Dinara. Split leží jen 20 km daleko. Hotel je obklopený plážemi a na písčitou městskou pláž je to jen 300 metrů. Hotel nabízí 23 pokojů, z nichž každý má plazmovou TV a panoramatický výhled na moře, hory Mosor a Dinara a řeku Cetina. Vynikající restaurace Knez uspokojí nejnáročnější labužníky. Podává se v ní bohatá americká snídaně formou bufetu (servíruje se také na terase), rybí a masové speciality a tradiční pokrmy z Poljica. V okolí naleznete nekonečný výběr krásných scenérií a míst vhodných pro procházky.

Zajímavosti v okolí

Podstrana13 kmPodstrana San Antonio Hotel
Brela21 kmBrela Makarska
Bol21 kmBol Chorvatsko
Split22 kmSplit ubytování
Makarska32 kmMakarska riviéra
Hvar37 kmHvar lezení
Trogir37 kmTrogir památky
Seget Donji39 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica42 kmSeget Vranjica dovolená
Marina48 kmMarina jachting
 
 
facebook g+ twitter