Informace o Hotel Park Makarska

Vítáme Vás na stránce Hotel Park Makarska na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Park Makarska, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Park Makarska, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Park Makarska.

  • Hotel Park Makarska

Hotel Park Makarska Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Park Makarska Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Park Makarska Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Park Makarska Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Park Makarska Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Park Makarska Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Park Makarska Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Park Makarska Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Park Makarska Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Park Makarska Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Park Makarska Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Park Makarska Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Park Makarska Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Park Makarska Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Park Makarska Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Park Makarska Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Park Makarska Makarska - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Park Makarska
Ulice:  Kralja Petra Krešimira IV., 23
Město:  21300 Makarska
Okres:  Makarská riviéra
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Park Makarska se nachází přímo u pláže a nabízí venkovní bazén, slunnou terasu a à la carte restauraci, kde se podávají jídla mezinárodní kuchyně. V hotelovém wellness centru na vás čeká vířivka, sauna, posilovna a krytý bazén. Wi-Fi je k dispozici zdarma. K moderně zařízeným pokojům lze vyjet proskleným výtahem s panoramatickým výhledem na moře. Všechny pokoje mají klimatizaci, satelitní TV s plochou obrazovkou a minibar. V koupelně najdete vanu a bezplatné toaletní potřeby. Hotelová terasa s výhledem na moře navazuje na bar, kam si můžete zajít na čerstvě vymačkaný džus, různé koktejly a domácí moučníky. V hotelu nechybí ani obchod s dárky a suvenýry. V letovisku Makarska a okolí se můžete věnovat různým sportům včetně volného lezení, pěší turistiky, potápění, surfování a paraglidingu. Od hotelu je to 500 metrů na hlavní autobusové nádraží a 800 metrů do přístaviště trajektů. Letiště Split je od Hotelu Park Makarska vzdálené 75 km.

Zajímavosti v okolí

Makarska928 mMakarska riviéra
Brela11 kmBrela Makarska
Bol30 kmBol Chorvatsko
Gradac35 kmGradac pláže
Podstrana43 kmPodstrana San Antonio Hotel
Hvar49 kmHvar lezení
 
 
facebook g+ twitter