Informace o Hotel Meteor

Vítáme Vás na stránce Hotel Meteor na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Meteor, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Meteor, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Meteor.

  • Hotel Meteor

Hotel Meteor Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Meteor Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Meteor Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Meteor Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Meteor Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Meteor Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Meteor Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Meteor Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Meteor Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Meteor Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Meteor Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Meteor Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Meteor Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Meteor Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Meteor Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Meteor Makarska - Pensionhotel - HotelyHotel Meteor Makarska - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Meteor
Ulice:  Kralja Petra Kresimira IV. b.b.
Město:  21300 Makarska
Okres:  Makarská riviéra
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2240 Kč
90 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Moderně zařízený Hotel Meteor v malebném přímořském letovisku Makarska nabízí elegantně zařízené pokoje a exkluzivní restauraci s vynikajícími pokrmy a jemným dalmátským vínem. Hotel Meteor má krytý a venkovní bazén, sauny a wellness centrum. Hora Biokovo v blízkosti hotelu je příležitostí pro pěší turistiku, paragliding a závěsné létání. Můžete se projít podél pobřeží Jaderského moře nebo si zasportovat a zahrát tenis v blízkosti Hotelu Meteor.

Zajímavosti v okolí

Makarska809 mMakarska riviéra
Brela11 kmBrela Makarska
Bol30 kmBol Chorvatsko
Gradac35 kmGradac pláže
Podstrana44 kmPodstrana San Antonio Hotel
Hvar49 kmHvar lezení
 
 
facebook g+ twitter