Informace o Hotel Tragos

Vítáme Vás na stránce Hotel Tragos na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Tragos, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Tragos, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Tragos.

  • Hotel Tragos

Hotel Tragos Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Tragos Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Tragos Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Tragos Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Tragos Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Tragos Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Tragos Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Tragos Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Tragos Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Tragos Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Tragos Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Tragos Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Tragos Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Tragos Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Tragos Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Tragos Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Tragos Trogir - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Tragos
Ulice:  Budislaviceva 3
Město:  21220 Trogir
Okres:  Trogir okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Tragos, který sídlí v barokním zámku z 18. století, nabízí pokoje s nábytkem z borového dřeva upravené ve žlutých a oranžových barvách. Budova stojí v historickém centru města Trogir, které je na seznamu světového dědictví UNESCO. Hotel Tragos stojí jen 20 metrů od náměstí Pjaca a od známé katedrály sv. Vavřince. Restaurace Tragos je umístěná ve zrekonstruovaném vinném sklepě s dřevěnými stropy, kamennými zdi a plastikami, které ilustrují dějiny Trogiru. Na jídelníčku najdete dalmatské a chorvatské speciality. Letiště Split je vzdálené 5 km a hosté, kteří si rezervovali pobyt na více než 4 dny, mají k dispozici bezplatnou dopravu na letiště.


Důležité informace

Kontaktujte prosím hotel před příjezdem, abyste si domluvili dopravu z letiště nebo pomoc s přepravou zavazadel do hotelu. U pobytů na více než 4 dny je doprava z/na letiště zdarma.

Zajímavosti v okolí

Trogir35 mTrogir památky
Seget Donji2 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica5 kmSeget Vranjica dovolená
Marina12 kmMarina jachting
Split16 kmSplit ubytování
Podstrana25 kmPodstrana San Antonio Hotel
Šibenik38 kmŠibenik historie
Hvar42 kmHvar lezení
Skradin43 kmSkradin Krka
Bol44 kmBol Chorvatsko
zobrazit vše
Vodice47 kmVodice pláže
 
 
facebook g+ twitter