Informace o Hotel Trogir

Vítáme Vás na stránce Hotel Trogir na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Trogir, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Trogir, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Trogir.

  • Hotel Trogir

Hotel Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Trogir Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Trogir Trogir - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Trogir
Ulice:  Sinjska 8
Město:  21220 Trogir
Okres:  Trogir okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgnofislhrronlarzhja

Rychlý popis

Hotel Trogir je rodinný hotel přímo v centru Trogiru, jen 4 km od letiště Split. Sídlí v kompletně renovované budově staré více než 200 let. K dispozici jsou zde moderně zařízené klimatizované pokoje a apartmány. Hotel nabízí ve venkovní restauraci nejlahodnější dalmatské, chorvatské a světové speciality a bohatý výběr chorvatských i zahraničních vín. Grilované ryby a maso s domácím olivovým olejem vám nabídnou možnost ochutnat to nejlepší z dalmatské kuchyně.

Zajímavosti v okolí

Trogir134 mTrogir památky
Seget Donji2 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica5 kmSeget Vranjica dovolená
Marina12 kmMarina jachting
Split16 kmSplit ubytování
Podstrana25 kmPodstrana San Antonio Hotel
Šibenik38 kmŠibenik historie
Hvar42 kmHvar lezení
Skradin43 kmSkradin Krka
Bol44 kmBol Chorvatsko
zobrazit vše
Vodice47 kmVodice pláže
 
 
facebook g+ twitter