Informace o Hotel Sveti Kriz

Vítáme Vás na stránce Hotel Sveti Kriz na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Sveti Kriz, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Sveti Kriz, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Sveti Kriz.

  • Hotel Sveti Kriz

Hotel Sveti Kriz Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Sveti Kriz Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Sveti Kriz Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Sveti Kriz Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Sveti Kriz Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Sveti Kriz Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Sveti Kriz Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Sveti Kriz Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Sveti Kriz Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Sveti Kriz Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Sveti Kriz Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Sveti Kriz Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Sveti Kriz Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Sveti Kriz Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Sveti Kriz Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Sveti Kriz Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Sveti Kriz Trogir - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Sveti Kriz
Ulice:  Ulica Domovinske Zahvalnosti 1
Město:  21224 Trogir
Okres:  Trogir okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2554 Kč
100 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Sveti Kriz se nachází jen 30 metrů od pláže obklopené borovými lesy, v blízkosti kostela svatého Kříže, 3 km z centra Trogiru. Hotel se nachází na ostrově Čiovo a je spojen s pevninou mostem. Od letiště Split ho dělí 6 km. Hotel Sveti Kriz nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným kabelovým internetem, faxem a satelitní TV. Restaurace podává místní a mezinárodní vynikající jídla. Můžete zde uspořádat svatby a recepce, bankety a další podobné události. Aperitiv bar má prostornou terasu a na pláži najdete koktejlový barů. Hotel Sveti Kriz se může pochlubit 2 konferenčními místnostmi a v lázeňském centru jsou k dispozici různé procedury, které si můžete objednat za poplatek. Do posilovny mají hosté vstup zdarma.

Zajímavosti v okolí

Trogir4 kmTrogir památky
Seget Donji6 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica9 kmSeget Vranjica dovolená
Split13 kmSplit ubytování
Marina15 kmMarina jachting
Podstrana22 kmPodstrana San Antonio Hotel
Hvar40 kmHvar lezení
Šibenik41 kmŠibenik historie
Bol41 kmBol Chorvatsko
Skradin46 kmSkradin Krka
zobrazit vše
Vodice50 kmVodice pláže
 
 
facebook g+ twitter