Informace o Hotel Villa Fontana

Vítáme Vás na stránce Hotel Villa Fontana na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Villa Fontana, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Villa Fontana, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Villa Fontana.

  • Hotel Villa Fontana

Hotel Villa Fontana Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Fontana Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Fontana Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Fontana Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Fontana Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Fontana Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Fontana Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Fontana Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Fontana Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Fontana Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Fontana Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Fontana Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Fontana Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Fontana Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Fontana Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Fontana Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Fontana Trogir - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Villa Fontana
Ulice:  Obrov 1
Město:  21220 Trogir
Okres:  Trogir okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Malebný Hotel Fontana byl postaven z nejkvalitnějších a ekologických materiálů a nachází se na vynikajícím místě v historické části středověkého města Trogir, jež bylo zařazeno na seznam památek UNESCO. Plně klimatizovaný objekt nabízí různá zařízení, například bezplatné parkoviště v centru města nebo konferenční místnost, která se dokonale hodí až pro 50 účastníků. Zajištěny mohou být výlety na ostrov a podél pobřeží, stejně jako průvodci pro prohlídky kulturních památek. Skvělá restaurace Fontana má 2 terasy, které jsou umístěny podél promenády a mohou se pochlubit nádherným výhledem na moře a až 200 místy. Dalších 50 míst je uvnitř.

Zajímavosti v okolí

Trogir63 mTrogir památky
Seget Donji2 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica5 kmSeget Vranjica dovolená
Marina12 kmMarina jachting
Split16 kmSplit ubytování
Podstrana25 kmPodstrana San Antonio Hotel
Šibenik38 kmŠibenik historie
Hvar42 kmHvar lezení
Skradin43 kmSkradin Krka
Bol44 kmBol Chorvatsko
zobrazit vše
Vodice47 kmVodice pláže
 
 
facebook g+ twitter