Informace o Villa Corona

Vítáme Vás na stránce Villa Corona na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Villa Corona, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Villa Corona, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Villa Corona.

  • Villa Corona

Villa Corona Donji Okrug - Pensionhotel - HotelyVilla Corona Donji Okrug - Pensionhotel - HotelyVilla Corona Donji Okrug - Pensionhotel - HotelyVilla Corona Donji Okrug - Pensionhotel - HotelyVilla Corona Donji Okrug - Pensionhotel - HotelyVilla Corona Donji Okrug - Pensionhotel - HotelyVilla Corona Donji Okrug - Pensionhotel - HotelyVilla Corona Donji Okrug - Pensionhotel - HotelyVilla Corona Donji Okrug - Pensionhotel - HotelyVilla Corona Donji Okrug - Pensionhotel - HotelyVilla Corona Donji Okrug - Pensionhotel - HotelyVilla Corona Donji Okrug - Pensionhotel - HotelyVilla Corona Donji Okrug - Pensionhotel - HotelyVilla Corona Donji Okrug - Pensionhotel - HotelyVilla Corona Donji Okrug - Pensionhotel - HotelyVilla Corona Donji Okrug - Pensionhotel - HotelyVilla Corona Donji Okrug - Pensionhotel - Hotely
Název:  Villa Corona
Ulice:  Put Rudeja 4
Město:  21223 Donji Okrug
Okres:  Čiovo ostrov
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1099 Kč
45 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplhusvrunoslhr

Rychlý popis

Vila Corona se nachází přímo u moře na ostrově Čiovo, 7 km od Trogiru zapsaného na seznamu UNESCO. Nabízí vlastní úsek pláže, restauraci a pokoje a apartmán s balkonem nebo terasou a Wi-Fi zdarma. Vila je obklopená svěží středomořskou zahradou a terasami k opalování a poskytuje ubytování v pokojích a apartmánu vybavených TV a s vlastní koupelnou. V apartmánu je navíc plně vybavená kuchyň s jídelní částí. Vila Corona má restauraci s nabídkou jídel středomořské kuchyně, domácích vín, likérů a pálenek. Vila Corona organizuje pro své hosty výlety do Trogiru, Splitu a Národního parku Krka. Hosté si tu mohou pronajmout motorové čluny nebo se věnovat potápění, pěší turistice a lezení. Na požádání lze zajistit dopravu z letišť Split a Zadar a zpět.

Zajímavosti v okolí

Seget Donji3 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica3 kmSeget Vranjica dovolená
Trogir4 kmTrogir památky
Marina10 kmMarina jachting
Split18 kmSplit ubytování
Podstrana27 kmPodstrana San Antonio Hotel
Šibenik38 kmŠibenik historie
Hvar41 kmHvar lezení
Skradin43 kmSkradin Krka
Bol44 kmBol Chorvatsko
zobrazit vše
Vodice46 kmVodice pláže
 
 
facebook g+ twitter