Informace o Hotel Bor

Vítáme Vás na stránce Hotel Bor na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Bor, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Bor, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Bor.

  • Hotel Bor

Hotel Bor Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Bor Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Bor Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Bor Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Bor Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Bor Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Bor Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Bor Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Bor Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Bor Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Bor Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Bor Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Bor Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Bor Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Bor Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Bor Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Bor Krk - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Bor
Ulice:  Setaliste Drazica 5
Město:  51500 Krk
Okres:  Krk ostrov
Kraj:  Přímořsko-gorskokotarská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Bor se nachází mezi borovicemi a 30 metrů od moře. V roce 2015 prošel renovací. Nabízí pokoje s kabelovou TV a klimatizací. Tento hotel najdete na ostrově Krk. K dispozici je také restaurace, kde se podávají místní speciality a mořské plody. Ty doplňuje výběr kvalitních vín. Stolovat nebo relaxovat můžete i na terase s výhledem na moře.

Zajímavosti v okolí

Šilo16 kmŠilo Krk
Crikvenica-Dramalj21 kmCrikvenice-Dramalj ubytování
Omišalj21 kmOmišalj Krk ostrov
Kraljevica28 kmKraljevica Uvala Scott
Mošcenička Draga36 kmMošćenička Draga hotel Marina
Rijeka36 kmRijeka pláže
Lovran39 kmLovran Chorvatsko
Ičici40 kmIčići marina
Opatija42 kmOpatija apartmány
 
 
facebook g+ twitter