Informace o Hotel Marina

Vítáme Vás na stránce Hotel Marina na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Marina, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Marina, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Marina.

  • Hotel Marina

Hotel Marina Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Marina Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Marina Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Marina Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Marina Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Marina Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Marina Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Marina Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Marina Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Marina Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Marina Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Marina Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Marina Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Marina Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Marina Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Marina Krk - Pensionhotel - HotelyHotel Marina Krk - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Marina
Ulice:  Obala hrvatske mornarice 8
Město:  51500 Krk
Okres:  Krk ostrov
Kraj:  Přímořsko-gorskokotarská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2201 Kč
85 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudanoslhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Tento butikový hotel, umístěný v přístavu na ostrově Krk, se pyšní stylovou terasou s výhledem na moře. Všechny pokoje mají výhled na Jaderské moře a nejbližší pláž je 300 metrů od hotelu. Hotel Marina nabízí pokoje s klimatizací, bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Interiér zařízený v terakotových barvách je zdobený elegantními tkaninami. Koupelny jsou velké a najdete zde vanu, župany a pantofle. Marina Hotel podává chorvatskou a mezinárodní kuchyně formou à-la-carte na terase. Uklidňující hudba v pozadí zde vytváří romantické prostředí. Snídaně se je v kontinentálním stylu. V okolí 300 metrů od hotelu se nachází obchody, restaurace a spousta kaváren.

Zajímavosti v okolí

Šilo16 kmŠilo Krk
Crikvenica-Dramalj21 kmCrikvenice-Dramalj ubytování
Omišalj21 kmOmišalj Krk ostrov
Kraljevica28 kmKraljevica Uvala Scott
Mošcenička Draga35 kmMošćenička Draga hotel Marina
Rijeka36 kmRijeka pláže
Lovran39 kmLovran Chorvatsko
Ičici40 kmIčići marina
Opatija41 kmOpatija apartmány
 
 
facebook g+ twitter