Informace o Hotel Globo

Vítáme Vás na stránce Hotel Globo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Globo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Globo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Globo.

  • Hotel Globo

Hotel Globo Split - Pensionhotel - HotelyHotel Globo Split - Pensionhotel - HotelyHotel Globo Split - Pensionhotel - HotelyHotel Globo Split - Pensionhotel - HotelyHotel Globo Split - Pensionhotel - HotelyHotel Globo Split - Pensionhotel - HotelyHotel Globo Split - Pensionhotel - HotelyHotel Globo Split - Pensionhotel - HotelyHotel Globo Split - Pensionhotel - HotelyHotel Globo Split - Pensionhotel - HotelyHotel Globo Split - Pensionhotel - HotelyHotel Globo Split - Pensionhotel - HotelyHotel Globo Split - Pensionhotel - HotelyHotel Globo Split - Pensionhotel - HotelyHotel Globo Split - Pensionhotel - HotelyHotel Globo Split - Pensionhotel - HotelyHotel Globo Split - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Globo
Ulice:  Lovretska 18
Město:  21000 Split
Okres:  Split okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1615 Kč
63 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Globo se nachází v centru Splitu, 10 minut chůze od Diokleciánova paláce. Nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma, moderní koupelnou a TV s plochou obrazovkou. Zelený kopec Marjan je vzdálený pouhých 15 minut chůze. Je velmi oblíbený na běh, in-line bruslení a cyklistiku i na plavání a potápění. Kolem totiž najdete řadu pláží. Parkovat můžete na nedalekém veřejném parkovišti.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že hotel není bezbariérový.

Zajímavosti v okolí

Split812 mSplit ubytování
Podstrana10 kmPodstrana San Antonio Hotel
Trogir16 kmTrogir památky
Seget Donji18 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica21 kmSeget Vranjica dovolená
Marina27 kmMarina jachting
Bol34 kmBol Chorvatsko
Hvar38 kmHvar lezení
Brela43 kmBrela Makarska
 
 
facebook g+ twitter