Informace o Hotel Marmont Heritage

Vítáme Vás na stránce Hotel Marmont Heritage na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Marmont Heritage, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Marmont Heritage, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Marmont Heritage.

  • Hotel Marmont Heritage

Hotel Marmont Heritage Split - Pensionhotel - HotelyHotel Marmont Heritage Split - Pensionhotel - HotelyHotel Marmont Heritage Split - Pensionhotel - HotelyHotel Marmont Heritage Split - Pensionhotel - HotelyHotel Marmont Heritage Split - Pensionhotel - HotelyHotel Marmont Heritage Split - Pensionhotel - HotelyHotel Marmont Heritage Split - Pensionhotel - HotelyHotel Marmont Heritage Split - Pensionhotel - HotelyHotel Marmont Heritage Split - Pensionhotel - HotelyHotel Marmont Heritage Split - Pensionhotel - HotelyHotel Marmont Heritage Split - Pensionhotel - HotelyHotel Marmont Heritage Split - Pensionhotel - HotelyHotel Marmont Heritage Split - Pensionhotel - HotelyHotel Marmont Heritage Split - Pensionhotel - HotelyHotel Marmont Heritage Split - Pensionhotel - HotelyHotel Marmont Heritage Split - Pensionhotel - HotelyHotel Marmont Heritage Split - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Marmont Heritage
Ulice:  Zadarska 13
Město:  21000 Split
Okres:  Split okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2460 Kč
95 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Marmont Hotel stojí v samém srdci historického centra Splitu, jen minutu od Diokleciánova paláce, který je na seznamu světového dědictví UNESCO. Nabízí Wi-Fi zdarma a restauraci podávající čerstvá jídla místní kuchyně. Elegantně zařízené pokoje mají individuálně nastavitelnou klimatizaci, nábytek z tmavého ořechového dřeva, dubovou podlahu, kabelovou TV s plochou obrazovkou, velký pracovní prostor, minibar a vlastní koupelnu s fénem. V hotelové restauraci s původními zdmi z 15. století se každý den podává snídaně s čerstvým ovocem. Marmont Hotel má také lounge bar s venkovní terasu a výhledem na střechy historického centra a k odpočinku může posloužit i lobby. Na nepřetržitě otevřené recepci můžete využít služby praní a žehlení prádla a golfové vozíky k přepravě zavazadel. Hotel Marmont je vzdálen pouhých 500 metrů od vlakového a autobusového nádraží a přístavu ve Splitu, 10 minut chůze od pláže Bacvice a 22 km od letiště Kastela.


Důležité informace

Platba se provádí na hotelové recepci v chorvatských kunách (HRK) podle směnného kurzu aktuálního v den platby.

Zajímavosti v okolí

Split225 mSplit ubytování
Podstrana10 kmPodstrana San Antonio Hotel
Trogir16 kmTrogir památky
Seget Donji17 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica20 kmSeget Vranjica dovolená
Marina27 kmMarina jachting
Bol33 kmBol Chorvatsko
Hvar38 kmHvar lezení
Brela43 kmBrela Makarska
 
 
facebook g+ twitter