Evropa > Chorvatsko > Splitsko-dalmatská župa > Split okres > Split > Radisson Blu Resort, Split

Informace o Radisson Blu Resort, Split

Vítáme Vás na stránce Radisson Blu Resort, Split na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Radisson Blu Resort, Split, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Radisson Blu Resort, Split, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Radisson Blu Resort, Split.

  • Radisson Blu Resort, Split

Radisson Blu Resort, Split Split - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Resort, Split Split - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Resort, Split Split - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Resort, Split Split - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Resort, Split Split - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Resort, Split Split - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Resort, Split Split - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Resort, Split Split - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Resort, Split Split - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Resort, Split Split - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Resort, Split Split - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Resort, Split Split - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Resort, Split Split - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Resort, Split Split - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Resort, Split Split - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Resort, Split Split - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Resort, Split Split - Pensionhotel - Hotely
Název:  Radisson Blu Resort, Split
Ulice:  Put Trstenika 19
Město:  HR-21000 Split
Okres:  Split okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2096 Kč
81 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Radisson Blu Resort se nachází ve Splitu, pouhých pár metrů od pláže a 2,5 km od Diokleciánova paláce uvedeného na seznamu UNESCO. Nabízí luxusní wellness centrum, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, moderní restauraci a lounge bar. V hotelu je dostupné bezplatné Wi-Fi. Většina pokojů má balkon s výhledem na ostrovy Brač a Šolta. Pokoje jsou klimatizovány a vybaveny TV s plochou obrazovkou. Nechybí ani vlastní koupelna s bezplatnými toaletními potřebami. K dispozici je také pokojová služba. Zázemí luxusního wellness centra zahrnuje krytý bazén, sauny, solarium, masáže a finskou i parní saunu. Najdete zde také posilovnu. Radisson Blu poskytuje službu concierge a nabídku konferenčních místností. V restauraci Fig Leaf se podává originální snídaně Radisson Blu Super Breakfast formou bufetu s širokou nabídkou pokrmů. Na jídle si můžete pochutnat i na jedné z příjemných hotelových teras. V baru The Door si můžete objednat aperitivy, koktejly i nealkoholické nápoje.


Důležité informace

Upozorňujeme, že ceny uvedené v EUR jsou přepočítávány a účtovány v místní měně dle fixního směnného kurzu chorvatské centrální banky platného v době vašeho pobytu. Upozorňujeme, že v průběhu celého roku 2017 bude probíhat rekonstrukce vedlejší budovy. Můžete proto zaznamenat určitý hluk. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

Zajímavosti v okolí

Split3 kmSplit ubytování
Podstrana7 kmPodstrana San Antonio Hotel
Trogir18 kmTrogir památky
Seget Donji20 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica23 kmSeget Vranjica dovolená
Marina30 kmMarina jachting
Bol31 kmBol Chorvatsko
Hvar37 kmHvar lezení
Brela40 kmBrela Makarska
 
 
facebook g+ twitter