Informace o Hotel Luxe

Vítáme Vás na stránce Hotel Luxe na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Luxe, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Luxe, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Luxe.

  • Hotel Luxe

Hotel Luxe Split - Pensionhotel - HotelyHotel Luxe Split - Pensionhotel - HotelyHotel Luxe Split - Pensionhotel - HotelyHotel Luxe Split - Pensionhotel - HotelyHotel Luxe Split - Pensionhotel - HotelyHotel Luxe Split - Pensionhotel - HotelyHotel Luxe Split - Pensionhotel - HotelyHotel Luxe Split - Pensionhotel - HotelyHotel Luxe Split - Pensionhotel - HotelyHotel Luxe Split - Pensionhotel - HotelyHotel Luxe Split - Pensionhotel - HotelyHotel Luxe Split - Pensionhotel - HotelyHotel Luxe Split - Pensionhotel - HotelyHotel Luxe Split - Pensionhotel - HotelyHotel Luxe Split - Pensionhotel - HotelyHotel Luxe Split - Pensionhotel - HotelyHotel Luxe Split - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Luxe
Ulice:  Kralja Zvonimira 6
Město:  21 000 Split
Okres:  Split okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1705 Kč
67 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Stylový Hotel Luxe ve Splitu se nachází 400 metrů od Diokleciánova paláce, trajektového přístavu a pláže Bacvice. Klimatizované pokoje nabízejí bezplatné Wi-Fi. Hotel Luxe má všechny pokoje vybavené nejmodernější technologií, např. LED TV se satelitním příjmem. Hoteloví hosté mají parkování zdarma. V jídelně se podává snídaně formou bufetu a bar je skvělým místem, kde si na pár hodin odpočinout. Wellness a fitness centrum může nabídnout saunu, jacuzzi a posilovnu, kam mají hosté vstup zdarma. Masáže jsou nabízeny za příplatek.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Hotel Luxe o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Split329 mSplit ubytování
Podstrana9 kmPodstrana San Antonio Hotel
Trogir16 kmTrogir památky
Seget Donji18 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica21 kmSeget Vranjica dovolená
Marina28 kmMarina jachting
Bol33 kmBol Chorvatsko
Hvar37 kmHvar lezení
Brela42 kmBrela Makarska
 
 
facebook g+ twitter