Informace o Hotel Bellevue

Vítáme Vás na stránce Hotel Bellevue na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Bellevue, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Bellevue, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Bellevue.

  • Hotel Bellevue

Hotel Bellevue Split - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Split - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Split - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Split - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Split - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Split - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Split - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Split - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Split - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Split - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Split - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Split - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Split - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Split - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Split - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Split - Pensionhotel - HotelyHotel Bellevue Split - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Bellevue
Ulice:  Bana Josipa Jelačića 2
Město:  21000 Split
Okres:  Split okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1307 Kč
51 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofislhrrotrnlzhja

Rychlý popis

Hotel Bellevue se nachází v historické budově v centru Splitu. Má restauraci s prostornou terasou a klimatizované pokoje. Wi-Fi připojení je dostupné zdarma. Hotel poskytuje ubytování v individuálně zařízených pokojích s TV, psacím stolem a vlastní koupelnou. Na požádání je dostupná také pokojová služba. V restauraci i baru se podávají regionální pokrmy. K dispozici je také zastřešená terasa a velká terasa s posezením. Hotel Bellevue má nepřetržitě otevřenou recepci a nechybí ani služba praní prádla. Na autobusové i vlakové nádraží a do přístaviště trajektů je to 10 minut chůze.

Zajímavosti v okolí

Split339 mSplit ubytování
Podstrana10 kmPodstrana San Antonio Hotel
Trogir16 kmTrogir památky
Seget Donji17 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica20 kmSeget Vranjica dovolená
Marina27 kmMarina jachting
Bol33 kmBol Chorvatsko
Hvar38 kmHvar lezení
Brela43 kmBrela Makarska
 
 
facebook g+ twitter