Evropa > Chorvatsko > Splitsko-dalmatská župa > Split okres > Split > Palace Judita Heritage Hotel

Informace o Palace Judita Heritage Hotel

Vítáme Vás na stránce Palace Judita Heritage Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Palace Judita Heritage Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Palace Judita Heritage Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Palace Judita Heritage Hotel.

  • Palace Judita Heritage Hotel

Palace Judita Heritage Hotel Split - Pensionhotel - HotelyPalace Judita Heritage Hotel Split - Pensionhotel - HotelyPalace Judita Heritage Hotel Split - Pensionhotel - HotelyPalace Judita Heritage Hotel Split - Pensionhotel - HotelyPalace Judita Heritage Hotel Split - Pensionhotel - HotelyPalace Judita Heritage Hotel Split - Pensionhotel - HotelyPalace Judita Heritage Hotel Split - Pensionhotel - HotelyPalace Judita Heritage Hotel Split - Pensionhotel - HotelyPalace Judita Heritage Hotel Split - Pensionhotel - HotelyPalace Judita Heritage Hotel Split - Pensionhotel - HotelyPalace Judita Heritage Hotel Split - Pensionhotel - HotelyPalace Judita Heritage Hotel Split - Pensionhotel - HotelyPalace Judita Heritage Hotel Split - Pensionhotel - HotelyPalace Judita Heritage Hotel Split - Pensionhotel - HotelyPalace Judita Heritage Hotel Split - Pensionhotel - HotelyPalace Judita Heritage Hotel Split - Pensionhotel - HotelyPalace Judita Heritage Hotel Split - Pensionhotel - Hotely
Název:  Palace Judita Heritage Hotel
Ulice:  Narodni trg 4
Město:  21000 Split
Okres:  Split okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1769 Kč
69 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Historický hotel The Palace Judita se nachází v paláci ze 16. století na hlavním náměstí ve Splitu, nedaleko Diokleciánova paláce, který je na seznamu světového dědictví UNESCO. Nabízí luxusní pokoje s balkonem a bezplatné parkování v blízkosti hotelu. Všechny pokoje mají kamenné stěny, parketové podlahy, elegantní nábytek a luxusní koupelny s župany a pantofli. Pokoje s klimatizací a bezplatným Wi-Fi připojením v celém hotelu. Tento prostorný šlechtický dům je přístupný přes vnitřní nádvoří s historickou studnou. Z balkonu si můžete vychutnat panoramatický výhled na náměstí. Hotel Palace Judita nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu elektrickým autem na parkoviště a zpět. Na ústřední autobusové a vlakové nádraží se dostanete pěšky za 5 minut a pláž Bacvice je od hotelu Palace Judita vzdálená 10 minut chůze.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že k Diokleciánovu paláci se nelze dostat autem. Hosté by měli kontaktovat hotel předem a nechat auto na hotelovém parkovišti, které je 5 minut chůze od hotelu.

Zajímavosti v okolí

Split165 mSplit ubytování
Podstrana10 kmPodstrana San Antonio Hotel
Trogir16 kmTrogir památky
Seget Donji17 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica20 kmSeget Vranjica dovolená
Marina27 kmMarina jachting
Bol33 kmBol Chorvatsko
Hvar38 kmHvar lezení
Brela43 kmBrela Makarska
 
 
facebook g+ twitter