Evropa > Chorvatsko > Zadarská župa > Zadar okres > Zadar > Falkensteiner Hotel Adriana

Informace o Falkensteiner Hotel Adriana

Vítáme Vás na stránce Falkensteiner Hotel Adriana na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Falkensteiner Hotel Adriana, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Falkensteiner Hotel Adriana, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Falkensteiner Hotel Adriana.

  • Falkensteiner Hotel Adriana

Falkensteiner Hotel Adriana Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel Adriana Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel Adriana Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel Adriana Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel Adriana Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel Adriana Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel Adriana Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel Adriana Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel Adriana Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel Adriana Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel Adriana Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel Adriana Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel Adriana Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel Adriana Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel Adriana Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel Adriana Zadar - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel Adriana Zadar - Pensionhotel - Hotely
Název:  Falkensteiner Hotel Adriana
Ulice:  Majstora Radovana 7
Město:  23 000 Zadar
Okres:  Zadar okres
Kraj:  Zadarská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Falkensteiner Hotel Adriana stojí v Zadaru. Nabízí venkovní a krytý bazén i bezplatné služby oceněného wellness centra Thalasso & Spa Center Borik. To je velké 2 500 m² a nachází se v sousedním hotelu Falkensteiner Club Funimation Borik. Wi-Fi je dostupné zdarma. Elegantní klimatizované pokoje jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou, trezorem a minibarem. Ve vlastní koupelně je vana nebo sprcha a fén. Pantofle, župany a toaletní potřeby jsou k dispozici zdarma. Hotel Adriana Falkensteiner poskytuje ubytování s balkonem a sluneční terasu s lehátky. Hosté mohou také relaxovat v zahradě nebo v baru a ochutnat speciality středomořské kuchyně v restauraci Magnolia s terasou s krásným výhledem. Ve wellness centru je hammam, sauna a sluneční terasa a využít můžete i masáže. Hotel má fitness centrum a zázemí pro vodní sporty. Na místě jsou také tenisové kurty. Písečnou pláž pak najdete jen kousek pěšky odtud. Historické centrum Zadaru je vzdálené 3,5 km a můžete zde navštívit rozvaliny římského fóra, archeologické muzeum, prerománský kostel sv Donáta a vyhlášené mořské varhany. Zadarské letiště je vzdálené 14 km.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že se platí v HRK (kuna) podle aktuálního směnného kurzu. Vezměte prosím na vědomí, že na rezervace více než 5 pokojů se mohou vztahovat jiné podmínky.

Zajímavosti v okolí

Zadar3 kmZadar Chorvatsko
Sukošan13 kmSukošan apartmány
Privlaka16 kmPrivlaka u Zadaru
Biograd na Moru29 kmBiograd na moru kemp
Karin Gornji34 kmGornji Karin apartmány
 
 
facebook g+ twitter