Informace o Hotel Niko

Vítáme Vás na stránce Hotel Niko na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Niko, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Niko, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Niko.

  • Hotel Niko

Hotel Niko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Niko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Niko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Niko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Niko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Niko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Niko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Niko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Niko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Niko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Niko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Niko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Niko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Niko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Niko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Niko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Niko Zadar - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Niko
Ulice:  Obala Kneza Domagoja 9
Město:  23000 Zadar
Okres:  Zadar okres
Kraj:  Zadarská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1912 Kč
72 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrunofislhrrotrnlzhja

Rychlý popis

Hotel Niko se nachází jen pár kroků od oblázkové pláže na poloostrově Puntamika, pouhých 10 minut jízdy od centra Zadaru. Jedná se o rodinný hotel s restaurací à la carte, bezplatným internetem a parkováním zdarma. Klimatizované pokoje jsou vybavené satelitní TV, psacím stolem a minibarem. Ve vlastní koupelně se sprchou a fénem jsou zdarma připravené toaletní potřeby. Z některých pokojů je vidět na moře. Niko Hotel provozuje tradiční restauraci, ve které se podávají pokrmy středomořské kuchyně, rybí speciality a vegetariánská jídla. Nabídku jídel doplňuje výběr chorvatských a zahraničních vín. V hotelu je k dispozici nepřetržitě otevřená recepce a také bar. V historickém centru Zadaru vzdáleném 4 km mohou hosté navštívit římské fórum a 2 unikátní instalace Pozdrav Slunci a Mořské varhany. Autobusové nádraží v Zadaru je vzdálené 5 km a letiště se rozkládá 15 km odtud.

Zajímavosti v okolí

Zadar3 kmZadar Chorvatsko
Sukošan13 kmSukošan apartmány
Privlaka17 kmPrivlaka u Zadaru
Biograd na Moru29 kmBiograd na moru kemp
Karin Gornji34 kmGornji Karin apartmány
 
 
facebook g+ twitter