Informace o Hotel Delfin

Vítáme Vás na stránce Hotel Delfin na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Delfin, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Delfin, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Delfin.

  • Hotel Delfin

Hotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Delfin
Ulice:  Kresimirova Obala 96, Diklo
Město:  23000 Zadar
Okres:  Zadar okres
Kraj:  Zadarská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1310 Kč
51 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanoslhrrotrnlzhja

Rychlý popis

Hotel Delfín je hotel ve středomořském stylu situovaný v atraktivní zadarské lokalitě Diklo, pouhých 10 metrů od moře. Nabízí ubytování s vlastní koupelnou a restauraci s venkovní zastřešenou terasou. Přímo před hotelem je zastávka autobusů veřejné dopravy, odkud se lze snadno dopravit do centra města. Autobusy jezdí každých 30 minut. Delfín Hotel poskytuje ubytování v pokojích a apartmánech s klimatizací a satelitní TV. Většinou mají i balkon s výhledem na moře. Z terasy u restaurace Delfín se otevírá panoramatický výhled na moře a okolní ostrovy. Hosté si v ní mohou pochutnat na typické dalmatské večeři a pak se vydat na romantickou procházku podél pobřeží.

Zajímavosti v okolí

Zadar4 kmZadar Chorvatsko
Sukošan14 kmSukošan apartmány
Privlaka15 kmPrivlaka u Zadaru
Biograd na Moru30 kmBiograd na moru kemp
Karin Gornji34 kmGornji Karin apartmány
 
 
facebook g+ twitter