Informace o Hotel Villa Nico

Vítáme Vás na stránce Hotel Villa Nico na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Villa Nico, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Villa Nico, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Villa Nico.

  • Hotel Villa Nico

Hotel Villa Nico Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Nico Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Nico Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Nico Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Nico Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Nico Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Nico Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Nico Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Nico Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Nico Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Nico Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Nico Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Nico Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Nico Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Nico Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Nico Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Nico Zadar - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Villa Nico
Ulice:  Kresimirova Obala 138
Město:  23000 Zadar
Okres:  Zadar okres
Kraj:  Zadarská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1074 Kč
39 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Vila Nico je menší soukromý hotel v klidné části Zadaru (Diklo), v blízkosti pobřeží, jen 3 km od centra města. Probudit se každé ráno s úžasným výhledem na moře je to, o čem mnoho lidí sní. Tady ve vile Nico se to může stát skutečností. Odpočívejte a vychutnejte si vynikající regionální kuchyni v restauraci s terasou, která má také malebný výhled na moře. Všechny plážové služby jsou pro hotelové hosty zdarma. Díky svému nádhernému interiéru, přátelskému a ochotnému personálu ke to příjemné místo k relaxaci těla i duše.

Zajímavosti v okolí

Zadar5 kmZadar Chorvatsko
Privlaka15 kmPrivlaka u Zadaru
Sukošan15 kmSukošan apartmány
Biograd na Moru31 kmBiograd na moru kemp
Karin Gornji35 kmGornji Karin apartmány
 
 
facebook g+ twitter