Evropa > Chorvatsko > Zadarská župa > Zadar okres > Zadar > Bastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux

Informace o Bastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux

Vítáme Vás na stránce Bastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Bastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Bastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Bastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux.

  • Bastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux

Bastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux Zadar - Pensionhotel - HotelyBastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux Zadar - Pensionhotel - HotelyBastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux Zadar - Pensionhotel - HotelyBastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux Zadar - Pensionhotel - HotelyBastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux Zadar - Pensionhotel - HotelyBastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux Zadar - Pensionhotel - HotelyBastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux Zadar - Pensionhotel - HotelyBastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux Zadar - Pensionhotel - HotelyBastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux Zadar - Pensionhotel - HotelyBastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux Zadar - Pensionhotel - HotelyBastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux Zadar - Pensionhotel - HotelyBastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux Zadar - Pensionhotel - HotelyBastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux Zadar - Pensionhotel - HotelyBastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux Zadar - Pensionhotel - HotelyBastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux Zadar - Pensionhotel - HotelyBastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux Zadar - Pensionhotel - HotelyBastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux Zadar - Pensionhotel - Hotely
Název:  Bastion Heritage Hotel - Relais & Châteaux
Ulice:  Bedemi Zadarskih Pobuna 13
Město:  23000 Zadar
Okres:  Zadar okres
Kraj:  Zadarská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2366 Kč
89 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v historickém centru Zadaru, jen pár metrů od diskotékového klubu Arsenal. Provozuje věhlasnou kvalitní restauraci Kaštel podávající v elegantním interiéru a na prostorné terase s výhledem do zahrady jídla středomořské kuchyně, dále wellness centrum a Wi-Fi zdarma dostupné ve všech prostorách. Pokoje jsou individuálně a krásně zařízené ručně vyrobeným nábytkem ve stylu art-deco. Mají dřevěnou podlahu, klimatizaci, kabelovou a satelitní TV a minibar. V některých najdete i zdi s odhalenými kameny. Wellness centrum Castello disponuje saunou, vířivkou a relaxační částí. Na místě si můžete vybrat z velké nabídky masáží a wellness procedur. Využití wellness zařízení a služeb je za příplatek. Na koktejl, čaj nebo kávu můžete zajít do aperitiv baru Kristal. V elegantní restauraci a v létě i na terase se každý den podává snídaně formou bohatého bufetu.

Zajímavosti v okolí

Zadar761 mZadar Chorvatsko
Sukošan11 kmSukošan apartmány
Privlaka19 kmPrivlaka u Zadaru
Biograd na Moru27 kmBiograd na moru kemp
Karin Gornji33 kmGornji Karin apartmány
 
 
facebook g+ twitter