Informace o Hotel Kolovare

Vítáme Vás na stránce Hotel Kolovare na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Kolovare, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Kolovare, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Kolovare.

  • Hotel Kolovare

Hotel Kolovare Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Kolovare Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Kolovare Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Kolovare Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Kolovare Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Kolovare Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Kolovare Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Kolovare Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Kolovare Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Kolovare Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Kolovare Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Kolovare Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Kolovare Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Kolovare Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Kolovare Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Kolovare Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Kolovare Zadar - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Kolovare
Ulice:  Bože Peričića 14
Město:  23000 Zadar
Okres:  Zadar okres
Kraj:  Zadarská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1975 Kč
72 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Kolovare se nachází v klidné části Zadaru, přímo u přímořské promenády Lungomare, která vede do 15 minut pěšky vzdáleného historického centra Zadaru. Nabízí klimatizované pokoje s balkonem. Všechny pokoje mají kabelovou TV s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi a vlastní koupelnu s vanou, fénem a toaletními potřebami zdarma. Hotel Kolovare provozuje venkovní bazén a jen pár kroků od něj je oblázková pláž. Hotelová restaurace podává jídla národní a mezinárodní kuchyně a snídaně formou bufetu. V letních měsících mohou hosté stolovat na terase u bazénu. Hotel má také vinný sklípek s širokou nabídkou vín a lahůdek. K hlavnímu autobusovému nádraží se dostanete pěšky do 5 minut a k zadarskému přístavu trajektů je to od hotelu 1,5 km. Zadarské letiště se rozkládá 10 km od hotelu. Za příplatek zajišťuje hotel dopravu na letiště. Hotelové parkoviště je k dispozici zdarma.

Zajímavosti v okolí

Zadar2 kmZadar Chorvatsko
Sukošan10 kmSukošan apartmány
Privlaka20 kmPrivlaka u Zadaru
Biograd na Moru26 kmBiograd na moru kemp
Karin Gornji32 kmGornji Karin apartmány
 
 
facebook g+ twitter