Informace o Hotel Mediteran

Vítáme Vás na stránce Hotel Mediteran na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Mediteran, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Mediteran, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Mediteran.

  • Hotel Mediteran

Hotel Mediteran Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Mediteran Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Mediteran Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Mediteran Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Mediteran Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Mediteran Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Mediteran Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Mediteran Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Mediteran Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Mediteran Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Mediteran Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Mediteran Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Mediteran Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Mediteran Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Mediteran Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Mediteran Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Mediteran Zadar - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Mediteran
Ulice:  Matije Gupca 19
Město:  23000 Zadar
Okres:  Zadar okres
Kraj:  Zadarská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1515 Kč
58 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanoslhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Mediteran se nachází v Zadaru, 4 km od historického centra města a 10 minut chůze od pláže, a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi, balkonem a výhledem na moře nebo do zahrady. Hotel poskytuje ubytování v klasicky zařízených pokojích s klimatizací, kobercem, satelitní TV, minibarem a koupelnou včetně fénu. V restauraci hotelu se připravují pokrmy dalmatské a mezinárodní kuchyně. K dispozici je také bar s nabídkou nápojů a koktejlů. Mediteran Hotel má soukromé bezplatné parkoviště včetně garáže pro motocykly a spojení s hlavními místními zajímavostmi zajišťuje 300 metrů vzdálená autobusová zastávka.

Zajímavosti v okolí

Zadar3 kmZadar Chorvatsko
Sukošan13 kmSukošan apartmány
Privlaka17 kmPrivlaka u Zadaru
Biograd na Moru29 kmBiograd na moru kemp
Karin Gornji33 kmGornji Karin apartmány
 
 
facebook g+ twitter