Informace o Hotel International

Vítáme Vás na stránce Hotel International na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel International, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel International, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel International.

  • Hotel International

Hotel International Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel International Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel International Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel International Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel International Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel International Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel International Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel International Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel International Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel International Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel International Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel International Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel International Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel International Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel International Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel International Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel International Crikvenica - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel International
Ulice:  Ivana Skomerze 1
Město:  51260 Crikvenica
Okres:  Crikvenica
Kraj:  Přímořsko-gorskokotarská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudanoslhrronlarzh

Rychlý popis

Hotel International se nachází vedle přístavu v městečku Crikvenica, ve čtvrti s mnoha restauracemi a kavárnami. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, kasino, diskotéku a cukrárnu. Všechny pokoje mají výhled na Jaderské moře nebo město a koupelnu. Pokoje s výhledem na moře zahrnují TV a balkon. V restauraci a na terase se podávají chorvatské speciality a jídla mezinárodní kuchyně. Můžete si také vybrat z široké nabídky výborných domácích moučníků.

Zajímavosti v okolí

Crikvenica-Dramalj4 kmCrikvenice-Dramalj ubytování
Šilo4 kmŠilo Krk
Omišalj12 kmOmišalj Krk ostrov
Kraljevica15 kmKraljevica Uvala Scott
Rijeka26 kmRijeka pláže
Mošcenička Draga36 kmMošćenička Draga hotel Marina
Opatija36 kmOpatija apartmány
Ičici36 kmIčići marina
Lovran36 kmLovran Chorvatsko
Josipdol48 kmJosipdol Chorvatsko
 
 
facebook g+ twitter