Informace o Hotel Agava

Vítáme Vás na stránce Hotel Agava na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Agava, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Agava, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Agava.

  • Hotel Agava

Hotel Agava Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Opatija - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Agava
Ulice:  M. Tita 89
Město:  51410 Opatija
Okres:  Opatija okres
Kraj:  Přímořsko-gorskokotarská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1812 Kč
70 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Agava se nachází ve městě Opatija. Sídlí ve vile z 19. století. Nabízí elegantní pokoje, restauraci a kavárnu s terasou, ze které můžete pozorovat kolemjdoucí na hlavní ulici. K dispozici je také bezplatný internet. Všechny pokoje jsou prostorné a zařízené v tradičním stylu. Mají dřevěný nábytek, satelitní TV, trezor, minibar, klimatizaci a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou, fénem a bezplatnými toaletními potřebami. Hotel Agava provozuje také restauraci, která podává širokou škálu chorvatských specialit. V sousedním hotelu budete mít také k dispozici wellness centrum o rozloze 1500m² s venkovním a krytým bazénem, saunami, vířivkami, místnostmi pro provádění procedur a posilovnou. V bezprostřední blízkosti najdete známý park Angiolina s výhledem na Kvarnerský záliv a také Lungomare, což je 12 km dlouhá promenáda podél celé riviéry, od obce Volosko, přes město Opatija až k obci Lovran.

Zajímavosti v okolí

Opatija246 mOpatija apartmány
Ičici4 kmIčići marina
Lovran6 kmLovran Chorvatsko
Rijeka11 kmRijeka pláže
Mošcenička Draga12 kmMošćenička Draga hotel Marina
Kraljevica22 kmKraljevica Uvala Scott
Omišalj25 kmOmišalj Krk ostrov
Crikvenica-Dramalj33 kmCrikvenice-Dramalj ubytování
Šilo35 kmŠilo Krk
Motovun38 kmMotovun Istrie
zobrazit vše
Korenica46 kmKorenica monument
 
 
facebook g+ twitter