Informace o Hotel Mozart

Vítáme Vás na stránce Hotel Mozart na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Mozart, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Mozart, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Mozart.

  • Hotel Mozart

Hotel Mozart Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Mozart Opatija - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Mozart
Ulice:  M.Tita 138
Město:  51410 Opatija
Okres:  Opatija okres
Kraj:  Přímořsko-gorskokotarská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1757 Kč
69 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvruslhrrotrnlzh

Rychlý popis

Elegantní butikový Hotel Mozart se nachází u hlavní pláže v centru města Opatija, nedaleko hlavní promenády. Sídlí v secesní budově a nabízí Wi-Fi zdarma, klimatizované pokoje a apartmá, restauraci a bar s terasou a zahradou a wellness centrum. Všechny pokoje a apartmá mají stylový nábytek, minibar, trezor, satelitní TV, vlastní koupelnu s vanou a fénem a balkon s výhledem na moře. Pokoje a apartmá jsou prostorná, klasicky zařízená a moderně vybavená. K dispozici je také zimní zahrada, venkovní terasa, menší konferenční místnost a piano bar. V hotelové restauraci nebo na zahradě se každý den podává snídaně. Hotelová restaurace připravuje čerstvé a sezónní středomořské pokrmy. Wellness centrum zahrnuje finské a infračervené sauny, turecké a jedinečné japonské lázně, vířivky, posilovnu a fitness centrum. Dopřát si můžete také kosmetické procedury a vynikající masáže. Tento hotel je situován v blízkosti tenisových kurtů a hlavních kulturních a historických památek Kvarnerského zálivu. Hotelový personál vám rovněž může pomoci zorganizovat návštěvy několika národních parků. Letiště v Rijece je 40 km daleko.

Zajímavosti v okolí

Opatija445 mOpatija apartmány
Ičici3 kmIčići marina
Lovran5 kmLovran Chorvatsko
Rijeka11 kmRijeka pláže
Mošcenička Draga12 kmMošćenička Draga hotel Marina
Kraljevica22 kmKraljevica Uvala Scott
Omišalj25 kmOmišalj Krk ostrov
Crikvenica-Dramalj33 kmCrikvenice-Dramalj ubytování
Šilo35 kmŠilo Krk
Motovun38 kmMotovun Istrie
zobrazit vše
Korenica46 kmKorenica monument
 
 
facebook g+ twitter