Informace o Remisens Hotel Admiral

Vítáme Vás na stránce Remisens Hotel Admiral na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Remisens Hotel Admiral, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Remisens Hotel Admiral, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Remisens Hotel Admiral.

  • Remisens Hotel Admiral

Remisens Hotel Admiral Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Admiral Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Admiral Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Admiral Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Admiral Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Admiral Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Admiral Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Admiral Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Admiral Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Admiral Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Admiral Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Admiral Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Admiral Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Admiral Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Admiral Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Admiral Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Admiral Opatija - Pensionhotel - Hotely
Název:  Remisens Hotel Admiral
Ulice:  M. Tita 139
Město:  51410 Opatija
Okres:  Opatija okres
Kraj:  Přímořsko-gorskokotarská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1424 Kč
55 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Admiral se nachází u moře, přímo nad promenádou v Opatiji, a nabízí Wi-Fi zdarma, venkovní a krytý bazén s vyhřívanou mořskou vodou a vířivkou a saunu. Využívání všech wellness zařízení je v ceně. Všechny pokoje v hotelu Admiral mají klimatizaci, satelitní TV, koupelnu s vanou nebo sprchou a balkon s výhledem na Kvarnerský záliv a nedaleký přístav. Při večeři občas hraje živá hudba. Autobusové nádraží v Opatiji je vzdálené 150 metrů. Vlakové nádraží se nachází 5 km odtud ve městě Matulji nebo 12 km daleko v Rijece. Letiště Rijeka je vzdálené 45 km.


Důležité informace

Vzhledem k možným pohybům směnného kurzu mezi dnem rezervace a dnem platby se částka v EUR uvedená v potvrzení rezervace může lišit od ceny, která vám bude skutečně naúčtována. Vezměte prosím na vědomí, že poplatek za službu ve výši 0,80 EUR na osobu a noc zahrnuje pojištění a registrační poplatek. Upozorňujeme, že hotel má omezený počet parkovacích míst, která jsou k dispozici podle mometální obsazenosti a za příplatek. Rezervace předem není možná.

Zajímavosti v okolí

Opatija2 kmOpatija apartmány
Ičici3 kmIčići marina
Lovran5 kmLovran Chorvatsko
Mošcenička Draga11 kmMošćenička Draga hotel Marina
Rijeka12 kmRijeka pláže
Kraljevica23 kmKraljevica Uvala Scott
Omišalj25 kmOmišalj Krk ostrov
Crikvenica-Dramalj33 kmCrikvenice-Dramalj ubytování
Šilo35 kmŠilo Krk
Motovun38 kmMotovun Istrie
zobrazit vše
Korenica45 kmKorenica monument
 
 
facebook g+ twitter