Informace o Smart Selection Hotel Istra

Vítáme Vás na stránce Smart Selection Hotel Istra na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Smart Selection Hotel Istra, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Smart Selection Hotel Istra, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Smart Selection Hotel Istra.

  • Smart Selection Hotel Istra

Smart Selection Hotel Istra Opatija - Pensionhotel - HotelySmart Selection Hotel Istra Opatija - Pensionhotel - HotelySmart Selection Hotel Istra Opatija - Pensionhotel - HotelySmart Selection Hotel Istra Opatija - Pensionhotel - HotelySmart Selection Hotel Istra Opatija - Pensionhotel - HotelySmart Selection Hotel Istra Opatija - Pensionhotel - HotelySmart Selection Hotel Istra Opatija - Pensionhotel - HotelySmart Selection Hotel Istra Opatija - Pensionhotel - HotelySmart Selection Hotel Istra Opatija - Pensionhotel - HotelySmart Selection Hotel Istra Opatija - Pensionhotel - HotelySmart Selection Hotel Istra Opatija - Pensionhotel - HotelySmart Selection Hotel Istra Opatija - Pensionhotel - HotelySmart Selection Hotel Istra Opatija - Pensionhotel - HotelySmart Selection Hotel Istra Opatija - Pensionhotel - HotelySmart Selection Hotel Istra Opatija - Pensionhotel - HotelySmart Selection Hotel Istra Opatija - Pensionhotel - HotelySmart Selection Hotel Istra Opatija - Pensionhotel - Hotely
Název:  Smart Selection Hotel Istra
Ulice:  Maršala Tita 143
Město:  51410 Opatija
Okres:  Opatija okres
Kraj:  Přímořsko-gorskokotarská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
958 Kč
37 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Smart Selection Hotel Istra se nachází přímo na nábřeží vedle dlážděné pláže a nabízí restauraci a krytý bazén s vyhřívanou mořskou vodou. Centrum města Opatija je odtud pouhých 10 minut pěšky. K dispozici je bezplatné Wi-Fi, snídaně formou bufetu a večeře. Všechny pokoje jsou klimatizované a zahrnují kabelovou TV, psací stůl a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Některé disponují i balkonem. Za příplatek můžete využívat lehátka a plážové slunečníky. Smart Selection Hotel Istra má klimatizovanou restauraci, která připravuje jídla chorvatské i mezinárodní kuchyně. Během večeře v restauraci jsou nápoje z prodejních automatů zdarma. Jednou týdně se k večeři servíruje národní jídlo za doprovodu živé hudby. Hosté hotelu Istra mohou relaxovat na soukromé pláži nebo se mohou projít k nedalekým restauracím a kasinu v malebném centru Opatije. Autobusové nádraží Opatija je vzdálené 850 metrů. Město Rijeka leží 12 km od hotelu a letiště Rijeka je 45 km daleko.


Důležité informace

Vzhledem k možným výkyvům směnného kurzu mezi dnem rezervace a dnem platby se může částka v EUR uvedená v potvrzení rezervace lišit od částky, která vám bude nakonec účtována. Upozorňujeme, že na místě se účtuje poplatek za službu ve výši 0,80 EUR na osobu a noc, který zahrnuje pojištění a registrační poplatek. Hotel má omezený počet parkovacích míst, která jsou k dispozici podle obsazenosti a za příplatek. Předběžná rezervace parkovacích míst není možná.

Zajímavosti v okolí

Opatija2 kmOpatija apartmány
Ičici2 kmIčići marina
Lovran4 kmLovran Chorvatsko
Mošcenička Draga11 kmMošćenička Draga hotel Marina
Rijeka12 kmRijeka pláže
Kraljevica23 kmKraljevica Uvala Scott
Omišalj24 kmOmišalj Krk ostrov
Crikvenica-Dramalj33 kmCrikvenice-Dramalj ubytování
Šilo35 kmŠilo Krk
Motovun38 kmMotovun Istrie
zobrazit vše
Korenica45 kmKorenica monument
 
 
facebook g+ twitter