Informace o Remisens Premium Hotel Kvarner

Vítáme Vás na stránce Remisens Premium Hotel Kvarner na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Remisens Premium Hotel Kvarner, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Remisens Premium Hotel Kvarner, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Remisens Premium Hotel Kvarner.

  • Remisens Premium Hotel Kvarner

Remisens Premium Hotel Kvarner Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Hotel Kvarner Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Hotel Kvarner Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Hotel Kvarner Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Hotel Kvarner Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Hotel Kvarner Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Hotel Kvarner Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Hotel Kvarner Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Hotel Kvarner Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Hotel Kvarner Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Hotel Kvarner Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Hotel Kvarner Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Hotel Kvarner Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Hotel Kvarner Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Hotel Kvarner Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Hotel Kvarner Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Premium Hotel Kvarner Opatija - Pensionhotel - Hotely
Název:  Remisens Premium Hotel Kvarner
Ulice:  Pava Tomašića 2/2
Město:  51410 Opatija
Okres:  Opatija okres
Kraj:  Přímořsko-gorskokotarská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Remisens Premium Hotel Kvarner byl postaven již v roce 1884 a v roce 2014 byl kompletně zrekonstruován. Tento nejstarší chorvatský hotel nabízí soukromou pláž, venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, klimatizovanou restauraci a letní terasu nad mořem. Vedle hotelu najdete známý park Angiolina. Hotel je situován v ideální lokalitě přímo u moře, pouhých 50 metrů od hlavní ulice, a má aperitiv bar a lounge bar. Pokoje a apartmá mají satelitní TV a koupelnu s vanou. Za příplatek můžete využívat lehátka a slunečníky na pláži. Hotel Kvarner má klimatizovaný sál Crystal s kapacitou 700 míst, který je vhodný pro kongresy, rauty, plesy a festivaly, a placené soukromé parkoviště s omezeným počtem parkovacích míst. Na letní terase hotelu Kvarner se pořádají taneční večery nad přímořskou promenádou Lungomare. V restauraci se někdy večeře podávají za doprovodu živé hudby. Relaxovat můžete v hotelovém wellness centru. V blízkém okolí najdete všechny historické památky města Opatija, mimo jiné park u vily Angiolina. Remisens Premium Hotel Kvarner je vzdálen 13 km od Rijeky, 45 km od rijeckého letiště a 85 km od letiště v Pule. Za příplatek si lze objednat kyvadlovou dopravu.


Důležité informace

Vzhledem k možným pohybům směnného kurzu ode dne rezervace po den platby se částka v EUR uvedená v potvrzení rezervace může lišit od naúčtované částky. Upozorňujeme, že na místě se účtuje poplatek za službu ve výši 0,80 EUR na osobu a noc, který zahrnuje pojištění a registrační poplatek. Hotel má omezený počet parkovacích míst, která jsou k dispozici podle dostupnosti a za příplatek. Rezervace předem není možná.

Zajímavosti v okolí

Opatija372 mOpatija apartmány
Ičici3 kmIčići marina
Lovran6 kmLovran Chorvatsko
Rijeka11 kmRijeka pláže
Mošcenička Draga12 kmMošćenička Draga hotel Marina
Kraljevica22 kmKraljevica Uvala Scott
Omišalj24 kmOmišalj Krk ostrov
Crikvenica-Dramalj32 kmCrikvenice-Dramalj ubytování
Šilo35 kmŠilo Krk
Motovun38 kmMotovun Istrie
zobrazit vše
Korenica46 kmKorenica monument
 
 
facebook g+ twitter