Informace o Remisens Hotel Kristal

Vítáme Vás na stránce Remisens Hotel Kristal na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Remisens Hotel Kristal, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Remisens Hotel Kristal, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Remisens Hotel Kristal.

  • Remisens Hotel Kristal

Remisens Hotel Kristal Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Kristal Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Kristal Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Kristal Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Kristal Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Kristal Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Kristal Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Kristal Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Kristal Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Kristal Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Kristal Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Kristal Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Kristal Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Kristal Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Kristal Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Kristal Opatija - Pensionhotel - HotelyRemisens Hotel Kristal Opatija - Pensionhotel - Hotely
Název:  Remisens Hotel Kristal
Ulice:  Ulica Marsala Tita 135
Město:  51410 Opatija
Okres:  Opatija okres
Kraj:  Přímořsko-gorskokotarská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1154 Kč
45 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Remisens Hotel Kristal se nachází přímo u pláže a nabízí bezplatné Wi-Fi, vlastní pláž, menší sezonní vířivku, lehátka, kryté bazény i mini fitness centrum. Hotel Kristal stojí 5 minut chůze od centra Opatije i hlavní pláže a má nádherný panoramatický výhled na Kvarnerský záliv. Součástí všech pokojů je kabelová TV, trezor, minibar i vlastní koupelna. Některé mají výhled na moře. Hotel Kristal má také klimatizovanou restauraci, ve které se každé ráno podává snídaně formou bufetu. K restauraci patří letní terasa s výhledem na moře. K dispozici je také bar s širokým sortimentem teplých i studených nápojů a à la carte restaurace. Remisens Hotel Kristal má pro své hosty připravenou také saunu, kterou lze využívat za příplatek. Hotel stojí 100 metrů od opatijského autobusového nádraží. Železniční stanice Matulji/Opatija je vzdálená 5 km a 12 km vás dělí od vlakového nádraží Rijeka. Na letiště Rijeka je to 45 km.


Důležité informace

Vzhledem k možným výkyvům směnného kurzu mezi dnem rezervace a dnem platby se může částka v EUR uvedená v potvrzení rezervace lišit od částky, která vám bude nakonec účtována. Upozorňujeme, že hotel účtuje denní poplatek za služby ve výši 0,80 EUR na osobu a noc, který zahrnuje pojištění a registrační poplatek. Vezměte prosím na vědomí, že sezónní vířivka je v provozu od 1. června do 15. září. Hotel má omezený počet parkovacích míst, která jsou k dispozici podle obsazenosti a za příplatek. Předběžná rezervace parkovacích míst není možná.

Zajímavosti v okolí

Opatija970 mOpatija apartmány
Ičici3 kmIčići marina
Lovran5 kmLovran Chorvatsko
Mošcenička Draga11 kmMošćenička Draga hotel Marina
Rijeka12 kmRijeka pláže
Kraljevica23 kmKraljevica Uvala Scott
Omišalj24 kmOmišalj Krk ostrov
Crikvenica-Dramalj33 kmCrikvenice-Dramalj ubytování
Šilo35 kmŠilo Krk
Motovun38 kmMotovun Istrie
zobrazit vše
Korenica46 kmKorenica monument
 
 
facebook g+ twitter