Informace o Hotel Savoy

Vítáme Vás na stránce Hotel Savoy na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Savoy, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Savoy, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Savoy.

  • Hotel Savoy

Hotel Savoy Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Savoy Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Savoy Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Savoy Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Savoy Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Savoy Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Savoy Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Savoy Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Savoy Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Savoy Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Savoy Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Savoy Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Savoy Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Savoy Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Savoy Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Savoy Opatija - Pensionhotel - HotelyHotel Savoy Opatija - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Savoy
Ulice:  M.Tita 129
Město:  51410 Opatija
Okres:  Opatija okres
Kraj:  Přímořsko-gorskokotarská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1655 Kč
65 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Savoy se nachází v centru Opatije, v bezprostřední blízkosti moře a malebné 12 km dlouhé promenády Lungomare, a nabízí luxusní elegantně zařízené pokoje. Téměř všechny pokoje mají balkon s úchvatným výhledem na Kvarnerský záliv. Součástí hotelu je wellness centrum, restaurace Lungo Mare a aperitiv bar s nádhernou terasou. V restauraci se připravují speciality místní a mezinárodní kuchyně. Opatija je známá velmi mírným klimatem i dlouhou koupací sezonou a Hotel Savoy s vlastní pláží je tak zárukou krásně prožité dovolené. Za příplatek jsou dostupná také lehátka a slunečníky. V blízkosti hotelu najdete kavárny, vinárnu, butiky, kasino i diskotéku. Parkovat lze v garážích 50 metrů od ubytování.

Zajímavosti v okolí

Opatija868 mOpatija apartmány
Ičici3 kmIčići marina
Lovran5 kmLovran Chorvatsko
Mošcenička Draga11 kmMošćenička Draga hotel Marina
Rijeka12 kmRijeka pláže
Kraljevica23 kmKraljevica Uvala Scott
Omišalj24 kmOmišalj Krk ostrov
Crikvenica-Dramalj33 kmCrikvenice-Dramalj ubytování
Šilo35 kmŠilo Krk
Motovun38 kmMotovun Istrie
zobrazit vše
Korenica46 kmKorenica monument
 
 
facebook g+ twitter