Informace o Grand Hotel Adriatic II

Vítáme Vás na stránce Grand Hotel Adriatic II na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Grand Hotel Adriatic II, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Grand Hotel Adriatic II, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Grand Hotel Adriatic II.

  • Grand Hotel Adriatic II

Grand Hotel Adriatic II Opatija - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Adriatic II Opatija - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Adriatic II Opatija - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Adriatic II Opatija - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Adriatic II Opatija - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Adriatic II Opatija - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Adriatic II Opatija - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Adriatic II Opatija - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Adriatic II Opatija - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Adriatic II Opatija - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Adriatic II Opatija - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Adriatic II Opatija - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Adriatic II Opatija - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Adriatic II Opatija - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Adriatic II Opatija - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Adriatic II Opatija - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Adriatic II Opatija - Pensionhotel - Hotely
Název:  Grand Hotel Adriatic II
Ulice:  Marsala Tita 200
Město:  51410 Opatija
Okres:  Opatija okres
Kraj:  Přímořsko-gorskokotarská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudanoslhrrotrnlzh

Rychlý popis

Grand Hotel Adriatic II se nachází na nábřeží s panoramatickým výhledem na Kvarnerský záliv, jen 5 minut pěšky od centra Opatije. Hotel stojí nad oblíbenou přímořskou promenádou Lungomare a nabízí krytý bazén, soukromou pláž a bezplatné Wi-Fi. Grand Hotel Adriatic II poskytuje pokoje s klimatizací, kabelovou TV a minibarem. Hotel je spojený s hotelem Grand Hotel Adriatic a sdílí s ním některá zařízení, jako například bazén a wellness centrum. V nejvyšším patře se nachází wellness určené pouze pro dospělé, které zahrnuje saunu, tureckou parní lázeň a vířivku a nabízí výhled na Jaderské moře a jeho ostrovy. V hotelové restauraci se podávají výborná jídla středomořské a mezinárodní kuchyně a každé ráno snídaně formou bufetu. Také restaurace se může pochlubit výhledem na celý záliv. Grand Hotel Adriatic II stojí 40 km od letiště v Rijece, kam se lze dostat přímou autobusovou linkou.


Důležité informace

Děti do 16 let mohou využívat bazén pouze v doprovodu dospělé osoby. Děti do 18 let mají zákaz vstupu do wellness centra. Na rezervace 5 a více pokojů se vztahují speciální podmínky.

Zajímavosti v okolí

Opatija2 kmOpatija apartmány
Ičici2 kmIčići marina
Lovran4 kmLovran Chorvatsko
Mošcenička Draga11 kmMošćenička Draga hotel Marina
Rijeka12 kmRijeka pláže
Kraljevica23 kmKraljevica Uvala Scott
Omišalj24 kmOmišalj Krk ostrov
Crikvenica-Dramalj33 kmCrikvenice-Dramalj ubytování
Šilo35 kmŠilo Krk
Motovun37 kmMotovun Istrie
zobrazit vše
Korenica45 kmKorenica monument
 
 
facebook g+ twitter