Informace o Hotel Horizont

Vítáme Vás na stránce Hotel Horizont na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Horizont, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Horizont, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Horizont.

  • Hotel Horizont

Hotel Horizont Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Horizont Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Horizont Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Horizont Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Horizont Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Horizont Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Horizont Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Horizont Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Horizont Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Horizont Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Horizont Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Horizont Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Horizont Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Horizont Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Horizont Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Horizont Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Horizont Baška Voda - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Horizont
Ulice:  Stjepana Radica 2
Město:  21320 Baška Voda
Okres:  Makarská riviéra
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1294 Kč
51 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Horizont se nachází přímo na promenádě, 200 metrů od centra přístavu Baška Voda a 50 metrů od oblázkové pláže. Nabízí moderní wellness centrum a bezplatné Wi-Fi připojení. V hlavní samoobslužné restauraci se podává chorvatská, středomořská a mezinárodní kuchyně. Hotel Horizont má vlastní à la carte restauraci Matrioshka s terasou, která nabízí mezinárodní kuchyni a široký výběr vín. Borik BBQ se nachází přímo na hotelové pláži. Připravují se tu osvěžující nápoje, chutné grilované pokrmy, těstoviny a zmrzlina. Chcete-li strávit příjemný večer, aniž byste museli odejít z hotelu, můžete se pobavit v baru při živé taneční hudbě.

Zajímavosti v okolí

Brela3 kmBrela Makarska
Makarska9 kmMakarska riviéra
Bol27 kmBol Chorvatsko
Podstrana36 kmPodstrana San Antonio Hotel
Gradac43 kmGradac pláže
Split45 kmSplit ubytování
Hvar46 kmHvar lezení
 
 
facebook g+ twitter