Informace o Hotel Croatia

Vítáme Vás na stránce Hotel Croatia na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Croatia, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Croatia, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Croatia.

  • Hotel Croatia

Hotel Croatia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Croatia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Croatia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Croatia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Croatia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Croatia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Croatia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Croatia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Croatia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Croatia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Croatia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Croatia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Croatia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Croatia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Croatia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Croatia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Croatia Baška Voda - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Croatia
Ulice:  Iza Palaca bb
Město:  21320 Baška Voda
Okres:  Makarská riviéra
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlarzh

Rychlý popis

Čtyřhvězdičkový Hotel Croatia se nachází v centru letoviska Baška Voda, přímo na pobřeží, a nabízí okouzlující interiéry s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Jen několik kroků od hotelu najdete celou řadu restaurací, barů i obchodů a v blízkosti se rozkládají také dobře známé oblázkové pláže Makarské riviéry, kdy nejbližší z nich je vzdálená pouhých 100 metrů. Hotel Croatia prošel v roce 2008 kompletní rekonstrukcí. Jeho fasáda typická pro původní dalmatskou architekturu byla zachována a v interiéru bylo vybudováno kamenné schodiště i menší zahrádka. Snídaně formou bufetu se podává každé ráno a hosté se během ní mohou ze slunné terasy kochat výhledem na moře a okolní ostrovy. Všechny pokoje jsou vybavené nábytkem vyrobeným na míru a najdete v nich i satelitní TV s plochou obrazovkou a další moderní vybavení. Hotel zajišťuje dopravu z letiště i výlety do pohoří Biokovo, plavby lodí, rafting na řece Cetině, safari na čtyřkolkách nebo výlety do národních parků Krka a Plitvická jezera.


Důležité informace

Platby probíhají v hotelu v místní měně a částka se vypočítává dle směnného kurzu aktuálního v den platby. Při platbě v CZK nebo kreditní kartou může dojít k rozdílu v ceně, který je způsobený pohybem směnného kurzu. Obědy a večeře jsou podávány v sousední restauraci.

Zajímavosti v okolí

Brela3 kmBrela Makarska
Makarska10 kmMakarska riviéra
Bol27 kmBol Chorvatsko
Podstrana36 kmPodstrana San Antonio Hotel
Gradac43 kmGradac pláže
Split45 kmSplit ubytování
Hvar46 kmHvar lezení
 
 
facebook g+ twitter