Informace o Hotel San Antonio

Vítáme Vás na stránce Hotel San Antonio na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel San Antonio, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel San Antonio, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel San Antonio.

  • Hotel San Antonio

Hotel San Antonio Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel San Antonio Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel San Antonio Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel San Antonio Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel San Antonio Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel San Antonio Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel San Antonio Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel San Antonio Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel San Antonio Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel San Antonio Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel San Antonio Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel San Antonio Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel San Antonio Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel San Antonio Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel San Antonio Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel San Antonio Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel San Antonio Podstrana - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel San Antonio
Ulice:  Grljevačka 30
Město:  21312 Podstrana
Okres:  Split okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1125 Kč
44 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlzhja

Rychlý popis

Hotel San Antonio se nachází na pláži v obci Podstrana a nabízí bazén s výhledem na Jaderské moře a restauraci s terasou. Ve všech prostorách je dostupné Wi-Fi. Hosté mohou na místě využít neplacené parkoviště. Prostorné a klimatizované pokoje mají balkon s přímým výhledem na moře, TV s plochou obrazovkou a mramorovou koupelnu s vanou nebo sprchou, fénem a toaletními potřebami zdarma. Pokoje jsou umístěné také ve vedlejších budovách, které jsou v pěší vzdálenosti. V restauraci se podávají jídla místní i mezinárodní kuchyně. V horním patře hotelu San Antonio najdete sezónní krytý bazén, saunu a fitness centrum s výhledem na Jaderské moře. V nabídce jsou různé wellness procedury. Na pláži mohou hosté zdarma využívat lehátka. Pokud chcete poznávat okolí, můžete navštívit 10 km vzdálený Diokleciánův palác, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO, nebo si nechat hotelem zorganizovat rafting, kanoistiku či jízdu na koni. Dále můžete vyrazit na výlet do národního parku Krka nebo na ostrovy. Hotel San Antonio poskytuje na vyžádání a za poplatek dopravu. Letiště Split je ve vzdálenosti 27 km.

Zajímavosti v okolí

Podstrana625 mPodstrana San Antonio Hotel
Split9 kmSplit ubytování
Trogir24 kmTrogir památky
Seget Donji26 kmSeget Chorvatsko
Bol27 kmBol Chorvatsko
Seget Vranjica29 kmSeget Vranjica dovolená
Brela34 kmBrela Makarska
Marina36 kmMarina jachting
Hvar36 kmHvar lezení
Makarska45 kmMakarska riviéra
 
 
facebook g+ twitter