Informace o Hotel Sunce

Vítáme Vás na stránce Hotel Sunce na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Sunce, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Sunce, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Sunce.

  • Hotel Sunce

Hotel Sunce Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Sunce Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Sunce Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Sunce Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Sunce Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Sunce Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Sunce Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Sunce Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Sunce Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Sunce Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Sunce Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Sunce Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Sunce Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Sunce Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Sunce Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Sunce Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Sunce Podstrana - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Sunce
Ulice:  Grljevačka 146
Město:  21312 Podstrana
Okres:  Split okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1125 Kč
44 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Sunce leží přímo na pláži ve městě Podstrana, 8 km od Splitu. Součástí hotelu je plážový bar, sluneční terasa a krytý bazén s prosklenými stěnami. Sunce Hotel nabízí pokoje s klimatizací, satelitní TV a minibarem. Většina pokojů má prostorný balkon s panoramatickým výhledem na moře a součástí některých pokojů je i oddělený obývací pokoj s pohovkou. V restauraci se podávají jídla národní i mezinárodní kuchyně, která si hosté mohou vychutnat na velké terase s výhledem na moře. V lázeňském centru si hosté mohou dopřát masáž nebo si odpočinout v sauně a parní lázni. Hotel Sunce nabízí hostům půjčovnu jízdních kol, organizované výlety a sportovní aktivity v okolí. Wi-Fi je k dispozici zdarma ve všech společných prostorách, hotelových pokojích a dokonce i na soukromé hotelové pláži.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že krytý bazén není vyhřívaný. Informujte prosím Hotel Sunce o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Podstrana286 mPodstrana San Antonio Hotel
Split10 kmSplit ubytování
Trogir25 kmTrogir památky
Bol27 kmBol Chorvatsko
Seget Donji27 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica30 kmSeget Vranjica dovolená
Brela33 kmBrela Makarska
Hvar36 kmHvar lezení
Marina37 kmMarina jachting
Makarska44 kmMakarska riviéra
 
 
facebook g+ twitter