Informace o Le Meridien Lav Split

Vítáme Vás na stránce Le Meridien Lav Split na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Le Meridien Lav Split, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Le Meridien Lav Split, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Le Meridien Lav Split.

  • Le Meridien Lav Split

Le Meridien Lav Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Lav Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Lav Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Lav Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Lav Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Lav Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Lav Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Lav Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Lav Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Lav Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Lav Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Lav Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Lav Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Lav Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Lav Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Lav Split Podstrana - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Lav Split Podstrana - Pensionhotel - Hotely
Název:  Le Meridien Lav Split
Ulice:  Grljevacka 2A
Město:  21312 Podstrana
Okres:  Split okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2042 Kč
80 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Le Méridien Lav je jediný 5hvězdičkový rezort ve Splitu. Nachází se v městečku Podstrana, 8 km jižně od Splitu. Nabízí pláž dlouhou 800 metrů, upravené zahrady a výhled na město a okolní ostrovy. V rezortu najdete 6 restaurací a barů a podél přístavní promenády si můžete vychutnat pokrmy různých kuchyní. V lázních a wellness centru Diocletian najdete krytý nekonečný bazén, sauny, parní sauny, vířivky, nehtové studio a pedikúru, meditační místnost a další zařízení. Vybrat si lze ze široké nabídky léčebných procedur. K dispozici jsou úžasné pokoje s relaxační atmosférou, které mají mimo jiné velká panoramatická okna, balkon, nábytek vysoké kvality a pohodlné postele. Hosté mohou využívat také tenisovou školu se 4 prvotřídními kurty nebo centrum vodních sportů s možností potápění, vodního lyžování, plachtění a dalších aktivit. Součástí rezortu je přímořská promenáda s obchody, restauracemi, bary a kavárny. K dispozici je přístaviště pro 60 jachet.

Zajímavosti v okolí

Podstrana2 kmPodstrana San Antonio Hotel
Split9 kmSplit ubytování
Trogir24 kmTrogir památky
Seget Donji26 kmSeget Chorvatsko
Bol28 kmBol Chorvatsko
Seget Vranjica29 kmSeget Vranjica dovolená
Brela35 kmBrela Makarska
Marina35 kmMarina jachting
Hvar37 kmHvar lezení
Makarska45 kmMakarska riviéra
 
 
facebook g+ twitter