Informace o Hotel 21831 Krapinske Toplice

Vítáme Vás na stránce Hotel 21831 Krapinske Toplice na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel 21831 Krapinske Toplice, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel 21831 Krapinske Toplice, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel 21831 Krapinske Toplice.

  • Hotel 21831 Krapinske Toplice

Hotel 21831 Krapinske Toplice Krapinske Toplice - Pensionhotel - HotelyHotel 21831 Krapinske Toplice Krapinske Toplice - Pensionhotel - HotelyHotel 21831 Krapinske Toplice Krapinske Toplice - Pensionhotel - HotelyHotel 21831 Krapinske Toplice Krapinske Toplice - Pensionhotel - HotelyHotel 21831 Krapinske Toplice Krapinske Toplice - Pensionhotel - HotelyHotel 21831 Krapinske Toplice Krapinske Toplice - Pensionhotel - HotelyHotel 21831 Krapinske Toplice Krapinske Toplice - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel 21831 Krapinske Toplice
Město:  Krapinske Toplice
Okres:  Krapina okres
Kraj:  Krapinsko-zagorská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgslhrronl

Hotel v lázeňské obci. V hotelu se nachází restaurace, bar, kavárna, konferenční místnost, masáže. Klimatizace. Internetové připojení. Možnost dětské postýlky. Parkoviště - nehlídané, neplacené. Autobus 50m. Vlak (stanice Zabok) 14km. Letiště (Zagreb) 45km.
ubytovací kapacita:
2-lůžkový pokoj, LCD TV-SAT, telefon s přímou volbou, minibar, trezor, koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, terasa.
Studio: 2-lůžkový pokoj se dvěma přistýlkami, LCD TV-SAT, telefon s přímou volbou, minibar, jacuzzi v pokoji, kuchyňský kout (chladnička, MV trouba), trezor, koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, terasa.
Apartmán De Luxe: 2-lůžkový pokoj, obývací pokoj se dvěma přistýlkami, LCD TV-SAT, jacuzzi, telefon s přímou volbou, minibar, kuchyňský kout (chladnička, MV trouba), trezor, koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, terasa.
Apartmán President: 2-lůžkový pokoj, obývací pokoj se dvěma přistýlkami, LCD TV-SAT, jacuzzi, telefon s přímou volbou, minibar, kuchyňský kout (chladnička, MV trouba), trezor, koupelna se sprchovým koutem a WC, WC samostatné, vysoušeč vlasů, terasa.
Apartmán Family: 2x 2-lůžkový pokoj, obývací pokoj se dvěma přistýlkami, LCD TV-SAT, jacuzzi, telefon s přímou volbou, minibar, kuchyňský kout (chladnička, MV trouba), trezor, koupelna se sprchovým koutem a WC, WC samostatné, vysoušeč vlasů, terasa.
 

Ceny hotelu

Zajímavosti v okolí

Zabok9 kmZabok hotel
Oroslavje12 kmOroslavje Pension Zagi
Záhřeb34 kmZáhřeb památky
 
 
facebook g+ twitter