Informace o Motel Roganac

Vítáme Vás na stránce Motel Roganac na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Motel Roganac, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Motel Roganac, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Motel Roganac.

  • Motel Roganac

Motel Roganac Duga Resa - Pensionhotel - HotelyMotel Roganac Duga Resa - Pensionhotel - HotelyMotel Roganac Duga Resa - Pensionhotel - HotelyMotel Roganac Duga Resa - Pensionhotel - HotelyMotel Roganac Duga Resa - Pensionhotel - HotelyMotel Roganac Duga Resa - Pensionhotel - HotelyMotel Roganac Duga Resa - Pensionhotel - HotelyMotel Roganac Duga Resa - Pensionhotel - HotelyMotel Roganac Duga Resa - Pensionhotel - HotelyMotel Roganac Duga Resa - Pensionhotel - HotelyMotel Roganac Duga Resa - Pensionhotel - HotelyMotel Roganac Duga Resa - Pensionhotel - HotelyMotel Roganac Duga Resa - Pensionhotel - HotelyMotel Roganac Duga Resa - Pensionhotel - HotelyMotel Roganac Duga Resa - Pensionhotel - HotelyMotel Roganac Duga Resa - Pensionhotel - HotelyMotel Roganac Duga Resa - Pensionhotel - Hotely
Název:  Motel Roganac
Ulice:  Naselje Roganac 48
Město:  47250 Duga Resa
Okres:  Karlovac okres
Kraj:  Karlovacká župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
868 Kč
34 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfritruhrzh

Rychlý popis

Motel Roganac se nachází na malebném místě na kopci nad městem Duga Resa, 50 km od Záhřebu. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, terasu s výhledem na město a soukromé neplacené parkoviště. Všechny pokoje mají klimatizaci, TV a některé zahrnují posezení, kde si můžete odpočinout. Součástí je koupelna se sprchou. Připraveny jsou toaletní potřeby zdarma a fén. Motel Roganac je oblíbeným místem pro pořádání pracovních obědů, recepcí a dalších akcí i různých slavností. V okolí se lze věnovat různým aktivitám, včetně cyklistiky a jízdy na koni. Na letiště Záhřeb je to odsud 66 km.


Důležité informace

Upozorňujeme, že v pátek a sobotu se v hotelové restauraci mohou konat různé akce. Ubytovaní hosté proto mohou zaznamenat hluk.

Zajímavosti v okolí

Karlovac7 kmKarlovac pivo
Ribnik17 kmRibnik hotel
Josipdol34 kmJosipdol Chorvatsko
Slunj40 kmSlunj Rastoke
 
 
facebook g+ twitter