Informace o Hotel Garten

Vítáme Vás na stránce Hotel Garten na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Garten, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Garten, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Garten.

  • Hotel Garten

Hotel Garten Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Garten Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Garten Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Garten Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Garten Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Garten Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Garten Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Garten Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Garten Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Garten Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Garten Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Garten Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Garten Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Garten Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Garten Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Garten Slavonski Brod - Pensionhotel - HotelyHotel Garten Slavonski Brod - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Garten
Ulice:  Vinogorska 69
Město:  35000 Slavonski Brod
Okres:  Slavonski Brod
Kraj:  Brodsko-posávská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1154 Kč
45 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Rodinný Hotel Garten nabízí komfortní ubytování a také eleganci a 25 let zkušeností. Hotel má restauraci, která nabízí mezinárodní i místní speciality a speciální bio menu. Ve společných prostorách je zdarma k dispozici Wi-Fi. Centrum města leží 5 km odtud. Malý, půvabný hotel Garten nabízí plně vybavené pokoje a mimořádně uvolněnou atmosféru. K vybavení každého pokoje patří klimatizace, satelitní TV, minibar, trezor a psací stůl. Hotel nabízí širokou škálu rekreačních a wellness zařízení: saunu, masážní a relaxační zónu, čokoládové, jablečné nebo růžové koupele a také speciální omlazovací pivní koupele v dubovém sudu. Hostům je k dispozici zahrada s terasou a vyhrazený prostor pro kuřáky. Hotel nabízí k bezplatnému využití soukromé parkoviště s kamerovým systémem. Přímo před hotelem je zastávka místních autobusů. Garten Hotel je vzdálen 5 minut jízdy od nájezdu na dálnici E70, v půli cesty mezi Záhřebem a Bělehradem. Letiště Osijek leží 90 km odtud.

 
 
facebook g+ twitter