Informace o Hotel Selce

Vítáme Vás na stránce Hotel Selce na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Selce, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Selce, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Selce.

  • Hotel Selce

Hotel Selce Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Selce Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Selce Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Selce Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Selce Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Selce Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Selce Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Selce Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Selce Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Selce Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Selce Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Selce Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Selce Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Selce Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Selce Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Selce Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Selce Selce - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Selce
Ulice:  Setaliste Ivana Jelicica 14
Město:  51266 Selce
Okres:  Crikvenica
Kraj:  Přímořsko-gorskokotarská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlarzh

Rychlý popis

Tento zcela klimatizovaný hotel se nachází pouhých 50 metrů od oblázkové pláže ve městě Selce a nabízí pokoje s fény a satelitní TV s mezinárodními programy. V prostoru recepce je zdarma k dispozici Wi-Fi. Můžete si dopřát masáž ve wellness centru a nechat se hýčkat v salonu krásy. Selce má také restauraci a kavárnu s terasou. Pláž je nositelkou ekologického ocenění Modrá vlajka a najdete na ní dětská hřiště, tobogán, trampolíny a další vybavení. Můžete se tam věnovat potápění, raftingu nebo rybaření. Selce Hotel pro vás může zorganizovat výlety do Národního parku Plitvická jezera nebo na nedaleké ostrovy.

Zajímavosti v okolí

Šilo5 kmŠilo Krk
Crikvenica-Dramalj7 kmCrikvenice-Dramalj ubytování
Omišalj15 kmOmišalj Krk ostrov
Kraljevica18 kmKraljevica Uvala Scott
Rijeka29 kmRijeka pláže
Mošcenička Draga38 kmMošćenička Draga hotel Marina
Ičici39 kmIčići marina
Opatija39 kmOpatija apartmány
Lovran39 kmLovran Chorvatsko
Josipdol45 kmJosipdol Chorvatsko
 
 
facebook g+ twitter