Informace o Hotel Katarina

Vítáme Vás na stránce Hotel Katarina na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Katarina, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Katarina, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Katarina.

  • Hotel Katarina

Hotel Katarina Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Katarina Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Katarina Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Katarina Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Katarina Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Katarina Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Katarina Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Katarina Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Katarina Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Katarina Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Katarina Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Katarina Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Katarina Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Katarina Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Katarina Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Katarina Selce - Pensionhotel - HotelyHotel Katarina Selce - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Katarina
Ulice:  Mihovila Jelicica 14
Město:  51266 Selce
Okres:  Crikvenica
Kraj:  Přímořsko-gorskokotarská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfrithusvruslhrnlzh

Rychlý popis

Tento hotel se nachází na okraji města Selce, necelých 200 metrů od pláže a centra města. Nabízí krytý bazén a každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Hotel Katarina poskytuje jednoduše zařízené pokoje se satelitní TV, koupelnou s vanou a soukromým balkonem s výhledem na Středozemní moře nebo do parku. Vedle hotelu Katarina se nachází komplex se 2 venkovními bazény, bary a restauracemi. Ve všech prostorách je dostupné Wi-Fi zdarma. Hotel stojí 27 km od mezinárodního letiště Rijeka na ostrově Krk a 37 km od hlavního vlakového nádraží Rijeka. K dispozici je omezený počet neplacených parkovacích míst, které je třeba rezervovat předem.

Zajímavosti v okolí

Šilo5 kmŠilo Krk
Crikvenica-Dramalj6 kmCrikvenice-Dramalj ubytování
Omišalj14 kmOmišalj Krk ostrov
Kraljevica18 kmKraljevica Uvala Scott
Rijeka29 kmRijeka pláže
Mošcenička Draga38 kmMošćenička Draga hotel Marina
Opatija38 kmOpatija apartmány
Ičici38 kmIčići marina
Lovran39 kmLovran Chorvatsko
Josipdol46 kmJosipdol Chorvatsko
 
 
facebook g+ twitter