Informace o Hotel Kanajt

Vítáme Vás na stránce Hotel Kanajt na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Kanajt, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Kanajt, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Kanajt.

  • Hotel Kanajt

Hotel Kanajt Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Kanajt Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Kanajt Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Kanajt Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Kanajt Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Kanajt Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Kanajt Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Kanajt Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Kanajt Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Kanajt Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Kanajt Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Kanajt Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Kanajt Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Kanajt Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Kanajt Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Kanajt Punat - Pensionhotel - HotelyHotel Kanajt Punat - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Kanajt
Ulice:  Kanajt 5
Město:  51521 Punat
Okres:  Krk ostrov
Kraj:  Přímořsko-gorskokotarská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1476 Kč
57 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Kanajt, obklopen parkem a olivovými háji, se nachází 1,5 km od pláže. Nabízí terasu s výhledem na Punat a přístav, restauraci s tradičními specialitami a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Všechny pokoje jsou nekuřácké a mají klimatizaci, minibar, trezor a satelitní TV. Hotel leží 400 metrů od restaurace Marina otevřené od března do října, která podává mezinárodní speciality, často připravované nad otevřeným ohněm, ryby, maso a zeleninu. Ve městě Punat je velký přístav, kde lze zakotvit lodě. Hotel leží 3 km od plážového klubu, kde mohou hosté zdarma využívat lehátka na opalování, slunečníky i parkoviště. V okolí se lze věnovat tenisu, minigolfu, podvodnímu i sportovnímu rybaření, potápění a kurzům plachtění.


Důležité informace

V tomto objektu budou probíhat rekonstrukční práce od ne, 13. listopadu 2016 do pá, 31. března 2017. Je možné, že během tohoto období může hosty rušit hluk a některá hotelová zařízení a služby nebudou k dispozici.

Zajímavosti v okolí

Šilo13 kmŠilo Krk
Crikvenica-Dramalj19 kmCrikvenice-Dramalj ubytování
Omišalj21 kmOmišalj Krk ostrov
Kraljevica28 kmKraljevica Uvala Scott
Rijeka36 kmRijeka pláže
Mošcenička Draga38 kmMošćenička Draga hotel Marina
Lovran41 kmLovran Chorvatsko
Ičici42 kmIčići marina
Opatija43 kmOpatija apartmány
 
 
facebook g+ twitter