Informace o Villa Kastel

Vítáme Vás na stránce Villa Kastel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Villa Kastel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Villa Kastel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Villa Kastel.

  • Villa Kastel

Villa Kastel Povljana - Pensionhotel - HotelyVilla Kastel Povljana - Pensionhotel - HotelyVilla Kastel Povljana - Pensionhotel - HotelyVilla Kastel Povljana - Pensionhotel - HotelyVilla Kastel Povljana - Pensionhotel - HotelyVilla Kastel Povljana - Pensionhotel - HotelyVilla Kastel Povljana - Pensionhotel - HotelyVilla Kastel Povljana - Pensionhotel - HotelyVilla Kastel Povljana - Pensionhotel - HotelyVilla Kastel Povljana - Pensionhotel - HotelyVilla Kastel Povljana - Pensionhotel - HotelyVilla Kastel Povljana - Pensionhotel - HotelyVilla Kastel Povljana - Pensionhotel - HotelyVilla Kastel Povljana - Pensionhotel - HotelyVilla Kastel Povljana - Pensionhotel - HotelyVilla Kastel Povljana - Pensionhotel - HotelyVilla Kastel Povljana - Pensionhotel - Hotely
Název:  Villa Kastel
Ulice:  Kralja Tomislava 22
Město:  23249 Povljana
Okres:  Pag ostrov
Kraj:  Licko-senjská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanoslhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Tato plážová vila se nachází v rybářské vesnici Povljana na jihovýchodním pobřeží ostrova Pag. Nabízí venkovní vyhřívaný bazén, plážový bar, restauraci a terasu s výhledem na moře. Villa Kastel poskytuje pokoje s vlastním balkonem s výhledem na moře. Jsou vybavené klimatizací, satelitní TV a malou ledničkou a v koupelně se sprchovým koutem jsou připravené toaletní potřeby a fén. Restaurace Jardin podává čerstvé mořské plody a středomořská jídla. Je zde také vinárna s nabídkou chorvatských i zahraničních vín a café bar ve vstupní hale, kde můžete ráno posedět u kávy a přečíst si noviny. Ve všech společných prostorách Kastel Villy lze zdarma využívat Wi-Fi. Oblázková pláž, kde si můžete půjčit lehátka a slunečníky, leží jen 10 metrů od budovy. Cesta autem na známou pláž Zrće a do historického centra Zadaru trvá 45 minut. Ostrov Pag spojuje s pevninou silniční most. Do národních parků Krka a Plitvická jezera dojedete od Kastel Villy za 2 hodiny. Do Záhřebu a do Splitu se autem dostanete za 3 hodiny.

Zajímavosti v okolí

Privlaka10 kmPrivlaka u Zadaru
Zadar28 kmZadar Chorvatsko
Sukošan38 kmSukošan apartmány
Karin Gornji49 kmGornji Karin apartmány
 
 
facebook g+ twitter