Informace o Bluesun Hotel Elaphusa

Vítáme Vás na stránce Bluesun Hotel Elaphusa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Bluesun Hotel Elaphusa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Bluesun Hotel Elaphusa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Bluesun Hotel Elaphusa.

  • Bluesun Hotel Elaphusa

Bluesun Hotel Elaphusa Bol - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Elaphusa Bol - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Elaphusa Bol - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Elaphusa Bol - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Elaphusa Bol - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Elaphusa Bol - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Elaphusa Bol - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Elaphusa Bol - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Elaphusa Bol - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Elaphusa Bol - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Elaphusa Bol - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Elaphusa Bol - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Elaphusa Bol - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Elaphusa Bol - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Elaphusa Bol - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Elaphusa Bol - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Elaphusa Bol - Pensionhotel - Hotely
Název:  Bluesun Hotel Elaphusa
Ulice:  Put Zlatnog rata 46
Město:  21420 Bol
Okres:  Brač ostrov
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Bluesun Hotel Elaphusa se nachází 50 metrů od moře a kousek pěšky od oblíbené pláže Zlatni Rat a centra Bolu. Nabízí největší wellness a fitness centrum na ostrově Brač, tenisové centrum s 26 antukovými kurty a bowlingovou dráhu. K zázemí patří dále vodní centrum s krytým a venkovním bazénem, brouzdalištěm a prostorem pro opalování. Zahrnuje i tepidárium s vyhřívanou vodou, keramická lůžka a koktejlový bar. Hotel organizuje bezplatný dětský program. Pokoje a apartmá hotelu jsou prostorné, klimatizované a elegantně zařízené. Je v nich manželská postel King a koupelna s fénem. K jejich vybavení patří satelitní LCD TV, minibar, telefon a bezpečnostní schránka. Podává se tu snídaně a večeře formou velkého bufetu a relaxovat mohou hosté v hotelovém baru s půvabnou terasou. K dispozici je i à la carte restaurace Valium Tavern s nabídkou specialit místní a mezinárodní kuchyně. V noci se lze bavit v nočním klubu Ella. Wellness centrum Thalasso nabízí různé sauny, vířivky a 12 místností, kde se provádějí kosmetické procedury. Elaphusa Hotel má i 5 konferenčních sálů a salonků s prvotřídním technickým vybavením. Za příplatek pro vás personál hotelu zajistí transfery i nejrůznější výlety do okolí.


Důležité informace

Poplatek za obědy a večeře uvedený v potvrzení rezervace platí pouze pro online rezervace. Pokud si objednáte jídla na místě v hotelu Bluesun Hotel Elaphusa, cena oběda nebo večeře je 18 EUR na osobu. Upozorňujeme, že množství dostupných přistýlek a jejich cena se liší podle typu pokoje.

Zajímavosti v okolí

Bol960 mBol Chorvatsko
Hvar19 kmHvar lezení
Brela27 kmBrela Makarska
Podstrana27 kmPodstrana San Antonio Hotel
Makarska31 kmMakarska riviéra
Split33 kmSplit ubytování
Trogir43 kmTrogir památky
Seget Donji45 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica46 kmSeget Vranjica dovolená
 
 
facebook g+ twitter