Informace o Hotel Bavaria

Vítáme Vás na stránce Hotel Bavaria na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Bavaria, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Bavaria, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Bavaria.

  • Hotel Bavaria

Hotel Bavaria Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Bavaria Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Bavaria Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Bavaria Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Bavaria Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Bavaria Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Bavaria Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Bavaria Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Bavaria Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Bavaria Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Bavaria Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Bavaria Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Bavaria Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Bavaria Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Bavaria Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Bavaria Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Bavaria Trogir - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Bavaria
Ulice:  Hrvatskih Zrtava 133
Město:  21228 Trogir
Okres:  Trogir okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
664 Kč
27 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudanofislhrronlzh

Rychlý popis

​Hotel Bavaria je rodinný hotel s bazénem, který se nachází pouhých 6 km od letiště ve Splitu a 2 km od Trogiru, krásného středomořského města zapsaného na seznamu UNESCO. K oblázkové pláži je to odtud 150 metrů. Pokoje jsou klimatizované a mají koupelnu, satelitní TV a některé i balkon s výhledem na moře. V hotelu je nekonečný bazén velký 50 m² s mořskou vodou a lze v něm provádět vodní masáže. V hotelu si můžete vybrat mezi noclehem se snídaní nebo polopenzí. Recepce je otevřená nepřetržitě. Hotel má soukromé parkoviště.

Zajímavosti v okolí

Seget Donji523 mSeget Chorvatsko
Trogir3 kmTrogir památky
Seget Vranjica3 kmSeget Vranjica dovolená
Marina10 kmMarina jachting
Split18 kmSplit ubytování
Podstrana27 kmPodstrana San Antonio Hotel
Šibenik36 kmŠibenik historie
Skradin42 kmSkradin Krka
Hvar43 kmHvar lezení
Vodice45 kmVodice pláže
zobrazit vše
Bol46 kmBol Chorvatsko
 
 
facebook g+ twitter